Domů » Bleskovky » Xiaomi oslavuje rekordní měsíc: kolik v září prodalo smartphonů?

Xiaomi oslavuje rekordní měsíc: kolik v září prodalo smartphonů?

Čínský drak Xiaomi má za sebou velice úspěšný měsíc, v září se mu totiž podařilo prodat tolik smartphonů, jako v žádný jiný měsíc v celé historii společnosti. Ředitel Xiaomi Lei Jun se rekordem pochlubil na čínské síti Weibo.

Xiaomi v září prodalo 10 milionů smartphonů, z toho nemalý počet v Indii. Silné prodeje zaznamenal model Redmi Note 4, ale špatně se nedařilo ani dalším modelům značky. Xiaomi se v uplynulých čtvrtletích podle analytických společností vrátilo do žebříčku TOP 5 největších výrobců telefonů a je možné, že se v něm udrží i za celý letošní rok. V roce 2015 čínská firma prodala 70 milionů smartphonů, loni pouze 58 milionů. Stanoví letos svůj nový osobní rekord? Našlápnuto má evidentně dobře.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Xiaomi 4A . Kdysi WM 10.

  2. Note 4 :) od půlky září

  3. A prodaji o jeden kus víc,když udělají našlapnuty tel. do 130 mm.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).