Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Xiaomi nehází tablety do žita, chystá další Mi Pad

Xiaomi nehází tablety do žita, chystá další Mi Pad

Trh s tablety na tom aktuálně není zrovna nejlépe. Spousta výrobců nové tablety nevyrábí a ani poptávka neroste do nebes. Trvale se na trhu udržel jen iPad, na který nedokáže konkurence najít recept. Otázky o budoucnosti tabletů čínské společnosti Xiaomi vyvolalo stažení Mi Padu 3 z oficiálních stránek. Fanoušky jistě potěší, že Xiaomi to s tablety myslí i nadále vážně.

Alespoň to potvrdil generální ředitel Xiaomi Lei Jun na sociální síti Weibo. Stáhnutí současné generace je jen výsledek toho, že se všechny zásoby vyprodaly, a toho, že společnost již pracuje na nástupci. O finální podobě, ceně nebo datu vydání nepadlo ani slovo, nicméně se spekuluje, že by Xiaomi mohlo najet na populární vlnu tabletů 2 v 1, nebo že bude disponovat dualbootem.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Jeden komentář

  1. Martin P. (neregistrovaný)

    Zrovně Xiaomi Tablety krom nového žádné terno nebyly . První byl aspoň výkonný na hry , druhý s Atomem byly opravdu chyba. A trojka už zapadla do šedi dějin.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel