Domů » Bleskovky » Xiaomi nehází tablety do žita, chystá další Mi Pad

Xiaomi nehází tablety do žita, chystá další Mi Pad

Trh s tablety na tom aktuálně není zrovna nejlépe. Spousta výrobců nové tablety nevyrábí a ani poptávka neroste do nebes. Trvale se na trhu udržel jen iPad, na který nedokáže konkurence najít recept. Otázky o budoucnosti tabletů čínské společnosti Xiaomi vyvolalo stažení Mi Padu 3 z oficiálních stránek. Fanoušky jistě potěší, že Xiaomi to s tablety myslí i nadále vážně.

Alespoň to potvrdil generální ředitel Xiaomi Lei Jun na sociální síti Weibo. Stáhnutí současné generace je jen výsledek toho, že se všechny zásoby vyprodaly, a toho, že společnost již pracuje na nástupci. O finální podobě, ceně nebo datu vydání nepadlo ani slovo, nicméně se spekuluje, že by Xiaomi mohlo najet na populární vlnu tabletů 2 v 1, nebo že bude disponovat dualbootem.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Zrovně Xiaomi Tablety krom nového žádné terno nebyly . První byl aspoň výkonný na hry , druhý s Atomem byly opravdu chyba. A trojka už zapadla do šedi dějin.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).