Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix se může těšit na sladký nugát, update je za rohem

Xiaomi Mi Mix se může těšit na sladký nugát, update je za rohem

Čínský drak Xiaomi nelení a připravuje aktualizaci systému Android na verzi Nougat hned pro několik svých smartphonů (více informací). V seznamu kandidátů nechybí ani originální prodejný koncept Mi Mix, který se dokonce nachází ve frontě na nugát na prvním místě.

xiaomi_mi_mix_3

Informace pochází z oficiálního fóra MIUI, bohužel přesné datum vypuštění aktualizace zatím stanoveno nebylo. Zatím se Android 7 pro Mi Mix šíří pouze ve formě beta verze pro pár vyvolených, kteří mají zajistit jeho dokonalou odladěnost.

Recenze Xiaomi Mi Mix: Doba bezrámečková

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).