Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix Evo: pod taktovkou Snapdragonu 835 a s menším displejem

Xiaomi Mi Mix Evo: pod taktovkou Snapdragonu 835 a s menším displejem

V testovacím nástroji GeekBench se objevily informace o novém smartphonu od čínské značky Xiaomi. Ten by se měl v průběhu letošního roku objevit na pultech obchodů pod označením Mi Mix Evo a podle dostupných informací by měl lákat na menší úhlopříčku displeje, než tomu bylo v případě modelu Mi Mix. Přece jenom, 6,4palcové zařízení není pro každého a obří rozměry i vyšší hmotnost jsme Mi Mixu vytýkali také v naší recenzi.

Xiaomi Mi Mix recenze

Model Evo by kromě menšího zobrazovacího panelu (spekuluje se o velikosti 5,5″) měl nabídnout také výkonný osmijádrový čipset Qualcomm Snapdragon 835 a 4 GB RAM. Záznam z GeekBenche sice hovoří o Androidu 6.0.1, ale to není nijak směrodatné a je velice pravděpodobné, že Xiaomi novinku na trh uvede se sedmičkovým Nougatem.

mimixevo

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jiří Hrma

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).