Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Band 4 zná své datum odhalení. Máme nové fotografie

Xiaomi Mi Band 4 zná své datum odhalení. Máme nové fotografie

Společnost Xiaomi je jedním z největších výrobců nositelné elektroniky, za což vděčí především levným náramkům Mi Band. Už příští týden bychom se měli dočkat jeho čtvrté generace, podle upoutávky zachycené na čínských serverech je premiéra naplánovaná na 11. června.

Xiaomi Mi Band 4 zná své datum odhalení
Xiaomi Mi Band 4 zná své datum odhalení

Xiaomi Mi Band 4 má přinést několik vylepšení, zejména barevný OLED displej se stejnou úhlopříčkou 0,78″. Narůst má kapacita akumulátoru, a to na 135 mAh, což je mezigeneračně 20% nárůst. Podle čínských zdrojů dorazí dvě varianty, které se budou lišit přítomností NFC čipu. Ten ale bude patrně omezen pouze na platby skrze platformu AliPay, což v našich končinách nevyužijeme.

Takhle vypadá Xiaomi Mi Band 4
Takhle vypadá Xiaomi Mi Band 4


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
muck
Anonym
muck

Komu tim prospejou s tim NFC??!?!? Druhe strane??

locki
Uživatel
locki

Jestli rozumíš psanému textu tak by jsi měl chápat, že u nás je to nfc k ničemu. Číňani pomocí toho mohou plati jízdenky atd ale u nás to nevyužiješ… kdo má být ta druhá strana? Ilumináti? :D

Budou dvě verze s a bez NFC.

Na alíku 49.99 USD …

Mára
Anonym
Mára

Podle psaného textu ten náramek bude mít dvě verze. To mě nutí k zamyšlení zda se najde časem někdo, kdo udělá svůj firmware pro hodinky s nfc čipem a zpřístupní platby pro další (pro nás dostupné) platby.
Myslím si že pokud to aspoň trochu půjde určitě se o to někdo pokusí. XDA a další nejednou překvapili.