Domů » Bleskovky » Unikly další informace o Xiaomi Mi Band 4: co prozradily tentokrát?

Unikly další informace o Xiaomi Mi Band 4: co prozradily tentokrát?

Na další generaci populárního fitness náramku čínské společnosti Xiaomi netrpělivě čeká celý technologický svět. Jeden z nejúspěšnějších a zároveň nejdostupnějších fitness náramků na trhu také pravidelně uniká na veřejnost, ať už v podobě fotografií, či jako tentokrát, v podobě informací.

xiaomi mi band 4

Poslední informace potvrzují příchod barevného displeje na úkor monochromatického, s čímž se váže také příchod atraktivnějšího UI. Aby Mi Band 4 ustál nároky barevného displeje, baterie povyskočí na kapacitu 135 mAh, přičemž nebude chybět ani úspornější Bluetooth standard ve verzi 5.0.

xiaomi mi band 4 2

Na trh by se Mi Band 4 měl dostat ve dvou verzích – standardní a NFC verzi. Obě by také měly disponovat vylepšeným senzorem srdečního tepu. Cenově žádnou divočinu nečekejme – NFC verze bude pravděpodobně dražší, za zhruba 499 Yuanů (cca 1 600 Kč), za standardní verzi si Xiaomi řekne o sympatických 200-300 Yuanů (cca 670 – 1 000 Kč).

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
locki
Uživatel
locki
Offline

O tom že bude barevný displej se ví asi týden… dokonce jsou i obrázky jak to vypadá ve skutečnosti … stačí se podívat na ALI, nebo napsat do google mi band 4 :)