Domů » Bleskovky » Unikly další informace o Xiaomi Mi Band 4: co prozradily tentokrát?

Unikly další informace o Xiaomi Mi Band 4: co prozradily tentokrát?

Na další generaci populárního fitness náramku čínské společnosti Xiaomi netrpělivě čeká celý technologický svět. Jeden z nejúspěšnějších a zároveň nejdostupnějších fitness náramků na trhu také pravidelně uniká na veřejnost, ať už v podobě fotografií, či jako tentokrát, v podobě informací.

xiaomi mi band 4

Poslední informace potvrzují příchod barevného displeje na úkor monochromatického, s čímž se váže také příchod atraktivnějšího UI. Aby Mi Band 4 ustál nároky barevného displeje, baterie povyskočí na kapacitu 135 mAh, přičemž nebude chybět ani úspornější Bluetooth standard ve verzi 5.0.

xiaomi mi band 4 2

Na trh by se Mi Band 4 měl dostat ve dvou verzích – standardní a NFC verzi. Obě by také měly disponovat vylepšeným senzorem srdečního tepu. Cenově žádnou divočinu nečekejme – NFC verze bude pravděpodobně dražší, za zhruba 499 Yuanů (cca 1 600 Kč), za standardní verzi si Xiaomi řekne o sympatických 200-300 Yuanů (cca 670 – 1 000 Kč).

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. O tom že bude barevný displej se ví asi týden… dokonce jsou i obrázky jak to vypadá ve skutečnosti … stačí se podívat na ALI, nebo napsat do google mi band 4 :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).