Domů » Bleskovky » Unikly další informace o Xiaomi Mi Band 4: co prozradily tentokrát?

Unikly další informace o Xiaomi Mi Band 4: co prozradily tentokrát?

Na další generaci populárního fitness náramku čínské společnosti Xiaomi netrpělivě čeká celý technologický svět. Jeden z nejúspěšnějších a zároveň nejdostupnějších fitness náramků na trhu také pravidelně uniká na veřejnost, ať už v podobě fotografií, či jako tentokrát, v podobě informací.

xiaomi mi band 4

Poslední informace potvrzují příchod barevného displeje na úkor monochromatického, s čímž se váže také příchod atraktivnějšího UI. Aby Mi Band 4 ustál nároky barevného displeje, baterie povyskočí na kapacitu 135 mAh, přičemž nebude chybět ani úspornější Bluetooth standard ve verzi 5.0.

xiaomi mi band 4 2

Na trh by se Mi Band 4 měl dostat ve dvou verzích – standardní a NFC verzi. Obě by také měly disponovat vylepšeným senzorem srdečního tepu. Cenově žádnou divočinu nečekejme – NFC verze bude pravděpodobně dražší, za zhruba 499 Yuanů (cca 1 600 Kč), za standardní verzi si Xiaomi řekne o sympatických 200-300 Yuanů (cca 670 – 1 000 Kč).

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments