Xiaomi Mi A2 klepe na dveře. Bude to nový hit střední třídy?

Smartphone Xiaomi Mi A1 byl vůbec prvním telefonem čínského výrobce, který vyměnil prostředí MIUI za čistý a pravidelně aktualizovaný Android z programu Android One. Po hardwarové stránce byl tento telefon pouze přejmenovaný model Xiaomi Mi 5X, tudíž se po nedávném představení Xiaomi Mi 6X začalo spekulovat, zda se i on dočká své Android One varianty. Odpověď přichází z benchmarku GeekBench.

 

Ten ve své databázi v předchozích dnech zachytil smartphone nazvaný přímo Xiaomi Mi A2 s odpovídajícími parametry – pozice čipsetu patří Snapdragonu 660, paměť RAM má kapacitu 4 GB a na telefonu běží Android 8.1 Oreo. Pokud přidáme další parametry modelu Mi 6X, můžeme se těšit na protáhlý 6″ displej s Full HD rozlišením, na duální fotoaparát (20 + 12 MPx) vzadu a 20Mpx kamerku vpředu. Na kompletní specifikaci se můžete podívat v našem původním článku o Mi 6X.

Xiaomi Mi A2 by mohl být představen někdy v červenci, společně s ním se spekuluje o odlehčené variantě Mi A2 Lite.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *