Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi A2 klepe na dveře. Bude to nový hit střední třídy?

Xiaomi Mi A2 klepe na dveře. Bude to nový hit střední třídy?

Smartphone Xiaomi Mi A1 byl vůbec prvním telefonem čínského výrobce, který vyměnil prostředí MIUI za čistý a pravidelně aktualizovaný Android z programu Android One. Po hardwarové stránce byl tento telefon pouze přejmenovaný model Xiaomi Mi 5X, tudíž se po nedávném představení Xiaomi Mi 6X začalo spekulovat, zda se i on dočká své Android One varianty. Odpověď přichází z benchmarku GeekBench.

 

Ten ve své databázi v předchozích dnech zachytil smartphone nazvaný přímo Xiaomi Mi A2 s odpovídajícími parametry – pozice čipsetu patří Snapdragonu 660, paměť RAM má kapacitu 4 GB a na telefonu běží Android 8.1 Oreo. Pokud přidáme další parametry modelu Mi 6X, můžeme se těšit na protáhlý 6″ displej s Full HD rozlišením, na duální fotoaparát (20 + 12 MPx) vzadu a 20Mpx kamerku vpředu. Na kompletní specifikaci se můžete podívat v našem původním článku o Mi 6X.

Xiaomi Mi 6X oficiálně: přichází nový hit střední třídy

Xiaomi Mi A2 by mohl být představen někdy v červenci, společně s ním se spekuluje o odlehčené variantě Mi A2 Lite.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *