Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 9 bude designová perla, na svědomí ji má designér Mi 6

Xiaomi Mi 9 bude designová perla, na svědomí ji má designér Mi 6

Vlajkové lodě čínského výrobce Xiaomi jsou považovány za designově povedené kousky. Číňané se nebojí často experimentovat s keramikou a sklem, což dává výsledným produktům punc exkluzivity. Ohledně chystaného smartphonu Mi 9 víme poměrně dost informací, jako například chystanou přítomnost tří fotoaparátů na zadní straně či odhalený snímek vinou zaměstnance.

Co jsme ale nevěděli je zpráva, že na designu chystané vlajkové lodi se bude podílet stvořitel jednoho z předchozích modelů, konkrétně Mi 6. To na čínské sociální síti Weibo oznámil produktový ředitel Xiaomi Tang Weng Thomas. Xiaomi Mi 6 byl po designové stránce bezpochyby povedený kousek. Po vynechaném Mi 7 přišla rozporuplná Mi 8, takže není divu, že se společnost snaží vrátit na úspěšnou designovou vlnu.

Takto by mohlo Xiaomi Mi 9 vypadat

Krasavec navenek, drak uvnitř

Kromě dobrého designu samozřejmě nebude chybět ani špičková specifikace. Očekáváme, že se Mi 9 bude moci pochlubit již zmíněnou trojicí zadních fotoaparátů z dílny Sony, rychlým bezdrátovým nabíjením, 6,4″ displejem, procesorem Qualcomm Snapdragon 855, 6 GB RAM a baterií o kapacitě 3 500 mAh. Nezbytná čtečka otisků prstů by se měla nacházet pod displejem, což rozhodně vítáme. Na finální podobu a specifikace si nicméně budeme muset ještě chvíli počkat.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

11 komentářů

 1. Jistě to bude i perla narvaná reklamou.. :-D

 2. Tohle že má být designová perla ? :-D no nevím ale to by designová perla musel být každý mobil co se loni ukázal :-D a ještě ukáže jako viz. Galaxy S10

 3. Mi 6 byla napodobenina Honor 8 ? takže..

 4. Však obyčejný čínský šmuk, s designem to nemá nic společného…

 5. Krasavec, dojděte si k očaři. Bože, to nikdo nemá vkus…

 6. Úplně obyčejný nudný tuctový mobil.

 7. Vlajkové lodě čínského výrobce Xiaomi jsou považovány za designově povedené kousky

  excuse me what the fuck
  Jak pisou ostatni, naprosta tuctovka, k designova perle to ma fakt hodne daleko.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).