Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 7 na prvních fotografiích. Čtečka otisků v displeji potvrzena

Xiaomi Mi 7 na prvních fotografiích. Čtečka otisků v displeji potvrzena

Společnost Xiaomi připravuje svůj druhý letošní vlajkový smartphone, k bezrámečkovému modelu Mi Mix 2S přibyde pokračovatel loňského top modelu Mi 6. I ten se bude snažit ztenčit rámečky kolem displeje na minimum, avšak půjde na věc podobně jako většina konkurence – zavede výřez v displeji.

Z čínských zdrojů pocházejí dvě nové fotografie, které mají Xiaomi Mi 7 zachycovat z čelní i zadní strany. Rámečky okolo displeje se nezdají být nijak rekordně tenké, může se však jednat o fotografii zařízení v ochranném krytu; kvůli rozmazání okrajů to není dostatečně patrné. Patrný je však zmíněný výřez v displeji a o něco málo širší brada. Displej také prozrazuje přítomnost prostředí MIUI 9.5, které bude patrně postavené na Androidu 8.1 Oreo.

Čtečka otisků prstů v displeji potvrzena

Lesklá záda telefonu se mají stát domovem pro duální fotoaparát, naopak na těle telefonu není vidět čtečka otisků prstů. Ta totiž bude integrována přímo do displeje, což před nedávnem na čínské síti Weibo potvrdil sám šéf společnosti Lei Jun, byť diskuze byla vedena poněkud v lehkém duchu.

K premiéře Xiaomi Mi 7 by mělo dojít v první polovině letošního roku, patrně v květnu nebo červnu.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments