Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 6 Plus: zvětšená verze o sobě dává vědět

Xiaomi Mi 6 Plus: zvětšená verze o sobě dává vědět

Xiaomi letos v dubnu představilo svůj nový klíčový model Mi 6 a tak nějak se očekávalo, že se dočkáme i zvětšené varianty s přídomkem Plus. Nakonec se tak nestalo, nicméně vše nasvědčuje tomu, že ji tento čínský drak brzy představí.

Xiaomi Mi 6
Xiaomi Mi 6

Na internetu se nyní objevila fotografie zadního krytu modelu Mi 6 Plus hned vedle toho pro klasickou variantu. Design by tedy měl zůstat stejný, zvětšit by se ale měla úhlopříčka displeje; zatímco původní model má 5,15″ panel, novinka by měla disponovat 5,7palcovým Full HD displejem.

Zadní strana Xiaomi Mi 6 Pro a Mi 6
Zadní strana Xiaomi Mi 6 Plus a Mi 6

Další výbava zůstane stejná – čip Snapdragon 835, duální fotoaparát (2 x 12 Mpx), 6 GB RAM, 64 nebo 128GB interní úložiště a Android 7.x Nougat doplněný uživatelskou nadstavbou MIUI 8. Zvětšit by se měla i kapacita baterie, a to na slušných 4 500 mAh (klasická verze má 3 350mAh baterii).

Smartphone Xiaomi Mi 6 si můžete zakoupit v internetovém obchodě Beryko.cz

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

    • Snivaj dalej xiaomi tak skoro nic vodeodolne nebude ponukat. A telefon si mozu nechat FHD sa uz dnes nenosi.

      • Jako kdyby QHD displej měl každý telefon. Měl jsem ho v LG G4 a nyní v mém Redmi Pro mám FHD a absolutně dostačující ve spolupráci s velkou baterkou lepší než QHD displej s trapnou baterkou.

      • ale jdi ty brebto…

    • Xiaomi jasně řeklo, že IPx zvyšuje výrobní náklady o 30%, což jejich dodavatelé, které Xiaomi rebranduje prostě dělat nebudou. Otázka je, zda by to vůbec zvládli. Ale cenově by to šlo nahoru a už nyní jsou ty šedivky cenově vlastně nezajímavé.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).