Domů » Bleskovky » Xiaomi jde do boje proti výřezům v displeji. Utahuje si z nich v nových reklamách

Xiaomi jde do boje proti výřezům v displeji. Utahuje si z nich v nových reklamách

Společnost Xiaomi zahájila reklamní kampaň, která se soustředí na nový telefon střední třídy Mi 9T. Ten se začal v Evropě prodávat minulý týden a v podstatě se jedná a přeznačený Redmi K20. Čínský výrobce se rozhodl, že si na ploše několika spotů udělá legraci z výřezů v displejích.

Všude samé výřezy: u kadeřníka, u zubaře i v displejích

Proč se tak společnost Xiaomi rozhodla, je na první pohled jasné. Propagovaný model Mi 9T se totiž pyšní designem bez výřezu, který nahradila vysouvací selfie kamerka. Negativní postoj k výřezům v displejích nám čínský výrobce prezentuje prostřednictvím běžných životních situací. V první upoutávce vidíme v hlavní roli nešikovného kadeřníka, ve druhé je hlavním motivem nepříjemný zážitek u zubaře. Zda jednotlivé spoty efektivně komunikují zamýšlené poselství, necháváme na posouzení každého čtenáře zvlášť.


Nepochybujeme o tom, že si marketingový tým Xiaomi velmi dobře uvědomuje šíři vlastního portfolia, v němž se nachází nejeden telefon s výřezem v displeji. Pomrkáváme například po vlajkové lodi Mi 9 (recenze), ale také po mnoha dalších zařízeních. Snaží se nám snad čínský výrobce sdělit, že od teď už nemáme s výřezy v jeho telefonech počítat? To ukáže až budoucnost.

Hardwarové parametry Xiaomi Mi 9T
Systém: Android 9.0
Rozměry: 156,7 x 74,3 x 8,8 mm, Hmotnost: 191 gramů
Procesor: Snapdragon 730, octa-core, (2 x 2,2 GHz Kryo 470 Gold + 6 x 1,8 GHz Kryo 470 Silver)
RAM: 6/8 GB RAM, Interní paměť: 64/128 GB, Pam. karta:
Displej: AMOLED, 6,39", Full HD+, 1080 x 2340 px
Fotoaparát: 48 + 13 + 8 Mpx, f/1.8, Přední kamera: 20 Mpx, f/2.2, Full HD video, výsuvná
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, NFC:
Konektor: USB-C
Baterie: 4000 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
Bezdrátové nabíjení:

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na