Domů » Bleskovky » Wizz Air představil aplikaci pro Android s možností pohodlného odbavení

Wizz Air představil aplikaci pro Android s možností pohodlného odbavení

Společnost Wizz Air včera spustila funkci mobilního odbavení pro telefony s operačním systémem Android. V aplikaci pro telefony iPhone již byl check-in spuštěn na začátku léta. Tato nová aplikace pro Android nyní nabízí již všechny funkce dostupné na webu WizzAir.com. Stejně jako uživatelé iPhonů, i uživatelé zařízení s Androidem mohou nyní přes svá mobilní zařízení rezervovat lety, prohlížet letové řády v reálných časech, přidávat doplňkové služby ke svým rezervacím a využívat mnoho dalších funkcí.

V rámci oslavy spuštění této dlouho očekávané služby nabídla společnost Wizz Air slevu 20 % na všechny rezervace provedené prostřednictvím jakékoliv mobilní aplikace ve dnech 14. a 15. listopadu (s platností do půlnoci). Sleva se vztahuje na všechny rezervace včetně všech poplatků (žádná další příplatky) a jedno malé kabinové zavazadlo. Sleva se vztahuje pouze na nové rezervace.

- -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments