Domů » Bleskovky » Wizz Air představil aplikaci pro Android s možností pohodlného odbavení

Wizz Air představil aplikaci pro Android s možností pohodlného odbavení

Společnost Wizz Air včera spustila funkci mobilního odbavení pro telefony s operačním systémem Android. V aplikaci pro telefony iPhone již byl check-in spuštěn na začátku léta. Tato nová aplikace pro Android nyní nabízí již všechny funkce dostupné na webu WizzAir.com. Stejně jako uživatelé iPhonů, i uživatelé zařízení s Androidem mohou nyní přes svá mobilní zařízení rezervovat lety, prohlížet letové řády v reálných časech, přidávat doplňkové služby ke svým rezervacím a využívat mnoho dalších funkcí.

V rámci oslavy spuštění této dlouho očekávané služby nabídla společnost Wizz Air slevu 20 % na všechny rezervace provedené prostřednictvím jakékoliv mobilní aplikace ve dnech 14. a 15. listopadu (s platností do půlnoci). Sleva se vztahuje na všechny rezervace včetně všech poplatků (žádná další příplatky) a jedno malé kabinové zavazadlo. Sleva se vztahuje pouze na nové rezervace.

- -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).