Sledujte nás na YouTube

Where is my Water a další tituly od Disney jsou nyní zdarma pro Windows Phone

Pokud jste majitelem telefonu s Windows Phone 8 a máte rádi jednoduché ale chytlavé hry, Disney vám rozhodně má co nabídnout. Ve Windows Phone Store nyní seženete šestici titulů dočasně zdarma. Podobná akce dřívě proběhla i v Obchodě Play, v tuto chvíli je však plně zdarma dostupná pouze dvojice dílů Where’s my water. Následuje seznam bezplatně dostupných her:

 
Where’s My Water?
-


Where’s My water? 2
-

 
Where’s My Mickey?
-

 
Where’s My Perry?
-

 
Wreck-it Ralph!
-

 
Monsters University
-

U hry Where’s My Water? 2 je uvedeno jako datum ukončení akce druhý prosinec a dá se očekávat, že to platí i pro zbytek nabídky. Všechny tituly určitě stojí za vyzkoušení a pokud jste o nich někdy dříve uvažovali, teď je ta pravá chvíle na stahování.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

3 komentáře

  1. marek1 (neregistrovaný)

    Pekne, deti to snad oceni.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *