Domů » Bleskovky » Where is my Water a další tituly od Disney jsou nyní zdarma pro Windows Phone

Where is my Water a další tituly od Disney jsou nyní zdarma pro Windows Phone

Pokud jste majitelem telefonu s Windows Phone 8 a máte rádi jednoduché ale chytlavé hry, Disney vám rozhodně má co nabídnout. Ve Windows Phone Store nyní seženete šestici titulů dočasně zdarma. Podobná akce dřívě proběhla i v Obchodě Play, v tuto chvíli je však plně zdarma dostupná pouze dvojice dílů Where’s my water. Následuje seznam bezplatně dostupných her:

 
Where’s My Water?
-


Where’s My water? 2
-

 
Where’s My Mickey?
-

 
Where’s My Perry?
-

 
Wreck-it Ralph!
-

 
Monsters University
-

U hry Where’s My Water? 2 je uvedeno jako datum ukončení akce druhý prosinec a dá se očekávat, že to platí i pro zbytek nabídky. Všechny tituly určitě stojí za vyzkoušení a pokud jste o nich někdy dříve uvažovali, teď je ta pravá chvíle na stahování.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

  1. Pekne, deti to snad oceni.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).