Domů » Bleskovky » WhatsApp pro Android se dočkal tmavého režimu. Zatím ale v testovací verzi

WhatsApp pro Android se dočkal tmavého režimu. Zatím ale v testovací verzi

Tmavý režim pro WhatsApp se blíží. I když je to k nevíře, vývojáři WhatsAppu na této novince pracují více než rok, nyní se však konečně ovoce jejich snažení objevilo v beta verzi aplikace, konkrétně ve verzi v2.20.13 beta.

whatsapp

Možnost zapnout tmavý režim se v aplikaci nachází pod nastavením – chaty, odkud je možné zvolit světlé nebo tmavé téma, popř. nechat rozhodnout systém na základě spořiče baterie.

Nutno podotknout, že tato novinka je dostupná pouze na telefonech s Androidem 9 a novějším. Do ostré verze by se tato funkce mohla dostat v horizontu několika příštích týdnů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Ti s tím nadelaji…. Už před lety jsem měl přes substratum tmavé téma…
    Taková základní věc tu má být už od počátku.

  2. Děkujeme desítkám vývojářů a stovkám testerů, za to že přehodili barvu pozadí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).