Domů » Bleskovky » WhatsApp pro Android nabídne přehrávání videa z YouTube či Facebooku přímo v chatu

WhatsApp pro Android nabídne přehrávání videa z YouTube či Facebooku přímo v chatu

Uživatelé aplikace WhatsApp pro iOS si již nějaký čas užívají režim obraz v obraze, který umožňuje přehrávat videa z platforem třetích stran (například YouTube, Facebook či Instagram) přímo v chatovacím okně. Aktualizace nyní konečně dorazila i na zařízení s operačním systémem Android, i když zatím jen ve formě beta verze.

Z prvních dojmů vyplývá, že ne všechna videa se chovají stejně. Twitter se například stále otevírá v nové okně, zatímco videa sdílená přímo přes WhatsApp se přehrávají uvnitř aplikace. Jak jsme již zmínili, aktualizace se stálé nachází ve verzi Beta v2.18.301. To znamená, že novou funkci si zatím mohou vyzkoušet pouze účastníci testovacího programu, do kterého se však může zapojit každý.

WhatsApp Messenger
Cena: zdarma
‎WhatsApp Messenger
‎WhatsApp Messenger
Cena: zdarma

 

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Diskuze k článku

  1. Hm, mám pocit, že za chvíli z WhatsAppu bude nepoužitelnej moloch.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).