Domů » Bleskovky » WhatsApp přináší skupinové videohovory. Využít je mohou až 4 lidé najednou

WhatsApp přináší skupinové videohovory. Využít je mohou až 4 lidé najednou

Populární multiplatformní komunikační služba WhatsApp umožňuje již několik let zprostředkovávat audio a videohovory, čehož její uživatelé pravidelně využívají ve více než 2 miliardách minut spojení každý den. WhatsApp nyní posouvá tuto službu o krůček dále a přináší skupinové videohovory.

Těch se mohou zúčastnit až 4 volající v jednu chvíli, z videohovorů lze jednotlivé účastníky odebírat či přidávat nové, a to přímo v rámci hovoru. Skupinové hovory jsou stejně jako ostatní komunikace na WhatsAppu šifrované a mají být velmi spolehlivé nezávisle na rozličné kvalitě signálu jednotlivých účastníků. Novinka je aktuálně dostupná v nejnovější verzi aplikace WhatsApp pro Android a iOS.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Autor: WhatsApp LLC
Cena: zdarma
‎WhatsApp Messenger
‎WhatsApp Messenger
Cena: zdarma

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).