Sledujte nás na YouTube

WhatsApp pro Android konečně nabízí trvalé vypnutí notifikací pro skupinové chaty

Aplikace WhatsApp pro Android se dočkala nové aktualizace, která konečně přináší možnost trvalého vypnutí notifikací pro skupinové chaty. Doposud byly pro ztlumení chatu dostupné jen určité časové intervaly (den, týden, měsíc…), novinkou a drobným vtípkem od vývojářů je možnost deaktivovat notifikace na celé jedno století. Pokud tedy od skupin ve WhatsApp kecálkovi nechcete dostávat žádná upozornění, určitě vám tahle volba přijde vhod.

Přímo v chatovacím okně dále přibyla ikonka pro rychlé odeslání obrázku do konverzace. Nová verze WhatsAppu 2.11.230 zatím nebyla odeslána do obchodu Play, stáhnout si ji můžete ručně přímo z oficiálních stránek.

Michal Javůrek

Jeden komentář

  1. Dejf (neregistrovaný)

    Alespoň že vývojáři mají smysl pro humor :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *