Domů » Bleskovky » WhatsApp pro Android konečně nabízí trvalé vypnutí notifikací pro skupinové chaty

WhatsApp pro Android konečně nabízí trvalé vypnutí notifikací pro skupinové chaty

Aplikace WhatsApp pro Android se dočkala nové aktualizace, která konečně přináší možnost trvalého vypnutí notifikací pro skupinové chaty. Doposud byly pro ztlumení chatu dostupné jen určité časové intervaly (den, týden, měsíc…), novinkou a drobným vtípkem od vývojářů je možnost deaktivovat notifikace na celé jedno století. Pokud tedy od skupin ve WhatsApp kecálkovi nechcete dostávat žádná upozornění, určitě vám tahle volba přijde vhod.

Přímo v chatovacím okně dále přibyla ikonka pro rychlé odeslání obrázku do konverzace. Nová verze WhatsAppu 2.11.230 zatím nebyla odeslána do obchodu Play, stáhnout si ji můžete ručně přímo z oficiálních stránek.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Dejf (neregistrovaný)

    Alespoň že vývojáři mají smysl pro humor :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).