Domů » Bleskovky » WhatsApp dostane novou funkci – sdílení polohy v reálném čase

WhatsApp dostane novou funkci – sdílení polohy v reálném čase

Společnost Facebook vpouští do svého kecálka WhatsApp novou funkci, která umožní sdílet aktuální polohu uživatele s rodinou či přáteli v reálném čase. To se může hodit například při plánovaném setkání na nepřehledných místech, kdy máte možnost vidět, kde se váš partner aktuálně vůči vaší poloze nachází. Stejně tak mají vaši blízcí možnost vidět, kde se nacházíte a že jste v bezpečí.

Funkce je koncově šifrována, sdílení polohy jde kdykoliv zapnout či vypnout (ručně nebo automaticky po nastaveném čase). Sdílení polohy funguje v rámci konverzace, v případě skupinových konverzací je možné sledovat polohu všech jejích účastníků. Sdílení polohy v reálném čase bude dostupné na systémech Android a iOS, funkce má být spuštěna v následujících týdnech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments