Domů » Bleskovky » Webová galerie Zonerama nyní také s aplikací pro Android

Webová galerie Zonerama nyní také s aplikací pro Android

Chcete mít své fotografie stále při sobě a mít možnost je tak kdykoliv ukázat přátelům, rodině nebo klientům? Nyní je to jednodušší než kdy dříve. Bezplatná webová galerie Zonerama uvedla před několika dny na Google Play novinku – aplikaci Zonerama pro Android. Díky ní budete mít celou svou galerii po ruce kdykoliv a kdekoliv, první je však třeba mít účet na Zonerama.cz.

Kvalita, pohodlné ovládání a hlavně všechna fotoalba bezpečně uložená na jednom místě, to jsou základy, na nichž jsme postavili službu Zonerama, kterou již nyní využívá 10.000 uživatelů. Aplikace pro Android je dalším dílem skládačky produktů a služeb, majících za cíl zpříjemnit život fotografům,“ komentuje novou aplikaci Jan Kupčík, manažer projektu Zonerama.

  

Jak už název napovídá, za Zoneramou i její Android aplikací stojí společnost ZONER software. Galerie pro Android je pak výsledkem práce a sdíleného know-how dvou týmů – vývojového týmu programu Zoner Photo Studio a tvůrců aplikace pro Android – Zoner Antivirus. Pro uživatele to znamená intuitivní ovládání ve spojení s maximální kvalitu fotografií.

Fotografie, které chcete mít k dispozici i bez připojení k internetu, jednoduše označíte a máte ve svém mobilním zařízení – kdykoliv a kdekoliv. „Fotky jsou optimalizovány pro mobilní zařízení již na serveru, což znamená minimál- ní nároky na datové přenosy a kapacitu paměti telefonu či tabletu.“ popisuje další výhodu mobilní aplikace Kupčík.

Pro používání aplikace Zonerama pro Android je třeba mít první vytvořený účet na webové galerii Zonerama, obojí je však bez reklam a naprosto zdarma.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).