Domů » Bleskovky » Vyzkoušejte Squid: personalizovaný agregátor zpráv kombinuje české a zahraniční zdroje

Vyzkoušejte Squid: personalizovaný agregátor zpráv kombinuje české a zahraniční zdroje

Nevyhovuje vám aplikace Google Zprávy a raději byste vyzkoušeli nějakou alternativu? Ideální náhradou je aplikace Squid, která sbírá zajímavé články na určitá témata napříč celým internetem, aby vám je naservírovala v jednoduché a přehledné formě. Aplikace je zdarma a pro její používání není potřeba žádné registrace.

Squid app
Aplikace Squid funguje jako personalizovaný agregátor zpráv, ve kterém nechybějí ani české zdroje

Vybírat můžete ze stovky různých kategorií, jako je sport, móda, technologie nebo zahraniční zpravodajství. Kombinovat můžete jak regionální weby, tak populární cizojazyčné zdroje.  Seznam témat najdete po kliknutí na znaménko plus v pravém horním rohu hlavní stránky. Chcete si své novinky přizpůsobit ještě více? Zablokujte zdroje, ze kterých nechcete dostávat zprávy, kliknutím na políčko „zablokovat“.

squid feature news
Aplikace Squid

Squid poskytuje nejnovější zprávy z nejlepších zdrojů na webu a umožňuje jejich čtení přímo na webových stránkách vydavatelů nebo v exkluzivním režimu pro čtenáře. Oblíbené články můžete snadno a rychle sdílet skrze Facebook, Messenger, Snapchat, Twitter, WhatsApp či LinkedIn. Před sdílením můžete v článku podtrhnout zajímavé informace nebo k nim přidat třeba roztomilou samolepku.

Pro některé uživatele může být Squid novou a zajímavou aplikací, která nahradí Zprávy od Googlu. Majitelé chytrých telefonů značky Huawei už aplikaci nějakou dobu znají, neboť v nich nahradila právě nedostupné agregátory zpráv giganta z Mountain View. Squid je zdarma, pro její užívání není potřeba žádná registrace a je k dispozici pro operační systémy Android a iOS.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).