Domů » Bleskovky » Výsledky hlasování: Další na řadu přijde aplikace Stream.cz pro Windows Phone 8

Výsledky hlasování: Další na řadu přijde aplikace Stream.cz pro Windows Phone 8

Od minulého týdne jste měli možnost hlasovat v anketě o to, jakou mobilní aplikaci pro Windows Phone 8 má Seznam.cz vytvořit? Z dosavadních devíti existujících mobilních aplikací jsou pro operační systém Windows Phone dostupné pouze dvě – Mapy.cz a Novinky.cz. O tom, kterou mobilní aplikaci pro tento operační systém bude vyvíjet jako další, nechal Seznam.cz rozhodnout v hlasovacím dotazníku širokou veřejnost. Majitelé mobilních telefonů s operačním systémem Windows Phone 8 mohli vybírat mezi aplikacemi Sport.cz, Super.cz, Stream.cz, Pohádky, Firmy.cz, Zboží.cz a TV Program.

V hlasování nakonec zvítěžila aplikace Stream.cz, kterou zvolilo 32,6 % z 826 hlasujících. Seznamu držíme palce s vývojem a doufáme, že se mobilní aplikace pro přehrávání videí ze Streamu dočkáme co nejdříve.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).