Sledujte nás na YouTube

Vyšla hra Fruit Ninja: Puss In Boots pro Android a iOS

Vývojáři ze studia Halfbrick vydali novou verzi oblíbené hry Fruit Ninja s podtitulem Puss In Boots (Kocour v botách), která vznikla ve spolupráci s animačním studiem DreamWorks.  Opět se můžete těšit na oblíbené porcování ovoce, tentokrát však ve výrazně větším počtu herních režimů. Při hraní budete moci využívat nová komba a připravena je i celá řada pestrých achievementů.

Hra je dostupná pro Android a iOS. V případě iOS ji naleznete v App Store za 0,79 EUR. Na Android Marketu titul zatím bohužel k dispozici není, protože na něj má exkluzivitu Amazon Appstore, ale doufejme, že se i tam brzy objeví.

Zdroj: Games.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. pRo_lama (neregistrovaný)

  Včera som tejto novej verzií čítal a hneď som ju aj vyskúšal na mojom HTC Desire … O mnoho lepšia ako klasická verzia :-)

 2. malovanicko (neregistrovaný)

  jenom pro doplnění v AppStore stojí hraj 1,59 EUR:)

 3. Goodhoko (neregistrovaný)

  Sehnal jsem ji, ale stojí to za prd, jsou tam pouze dva módy, jeden je v podstatě ten klasický s životy, a ten druhý je takový celý podivný, blbě se to popisuje, museli byste to zkoušet.

 4. Joe (neregistrovaný)

  A na symbian se nam pani vyvojari vys….. ???

 5. malovanicko (neregistrovaný)

  Joe:Symbian?? Nejsem si moc vědom že by se vyvíjely nové i pro tuhle platformu;)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *