Domů » Bleskovky » Vyšel Hitman: Sniper pro Android a iOS. Hitman GO na všech platformách zlevňuje

Vyšel Hitman: Sniper pro Android a iOS. Hitman GO na všech platformách zlevňuje

Společnost Square Enix znovu vysílá agenta 47, aby likvidoval nepohodlné osoby na mobilních zařízeních. Původně počítačová a konzolová hra HItman se dočkala druhého mobilního sequelu, v němž hraje hlavní roli odstřelovací puška.

S její pomocí budete plnit desítky scénářů, v nichž budete plnit různé úkoly a likvidovat nepřátele. 150 misí se odehrává v rozličných lokacích Černé hory, kariérní postup odemyká nové a nové zbraně. Své statistiky pak lze porovnávat s přáteli.

   

Hitman: Sniper měl být původně zdarma s in-app nákupy, nakonec však hra stojí 5 dolarů (asi 180 korun), přičemž některé zbraně ve hře je možné navíc dokoupit.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store 

Ušetřit nicméně můžete na předchozím velmi podařeném sequelu Hitman GO. Studio Square Enix k oslavě vydání Hitman: Sniper dočasně zlevnilo tuto úspěšnou „tahovou strategii“ na pouhý jeden dolar (asi 25 – 32 Kč podle platformy).

 

Stáhnout si ji můžete jak na platformy Android a iOS, tak i jako univerzální aplikaci na Windows (Phone). Verze pro Windows (Phone) je doplněna o podporu Xbox Live a je možné zaplatit ji jednou, a hrát ji jak na počítači, tak na telefonu. Bohužel herní postup není synchronizován.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. mmme (neregistrovaný)

  Díky za tip…

 2. René (neregistrovaný)

  Tak doufám, že to vyjde i na Windows Phone.

  • lerion (neregistrovaný)

   To je dost pravděpodobné, Hitman Go byl také pár dní na to vydán. A navíc jako univerzální aplikace s Xbox Live propojením :)

  • Jakub Karásek

   Nechci být hnidopich, ale Hitman GO vyšel na iOS a Android 5.6.2014 a na Windows (Phone) 29.4.2015. Téměř rok mi jako „pár dní“ rozhodně nepřijde, snad se u Snipera bude čekat kratší dobu

  • Proč hnidopich? To bylo první co mě trefilo do očí, ale je zase pravda, že čas bere každý jinak :D

  • WP (neregistrovaný)

   Jako uzivatel WP jsem na cekani zvykly, rok utece coby dup.

 3. Franta (neregistrovaný)

  1 dolar – 25 Kč

  5 dolarů – 180 Kč

  Tady by si někdo měl zopakovat základní školu :D

  • Jakub Karásek

   Cena stejné aplikace v různých Storech liší z důvodu (ne)započítávání DPH do ceny aplikace. Zatímco Hitman GO stojí na Windows 25 korun, na Google Play Store 36 Kč. Hitman: Sniper na Windows nevyšel a na Google Play stojí 180 korun. Přidal jsem poznámku, že se ceny liší dle platformy

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).