Cena:

Vyšel Pro Evolution Soccer 2017 pro Android a iOS

Pokud máte rádi fotbal, určitě vám není neznámá značka KONAMI a její hra Pro Evolution Soccer. Ta se dokázala vypracovat na rovnocenného konkurenta herní série FIFA od EA, a to jak na konzolích, tak na počítačích. Nyní se o něco podobného pokusí i na telefonech.

Pro Evolution Soccer 2017 si můžete stáhnout na zařízení s Androidem a iOS, vývojáři slibují plnohodnotný fotbalový zážitek s vybalancovaným ovládáním, přirozenými pohyby hráčů, skvělými taktickými možnostmi, a to vše zabalené v pohledném grafickém balíčku. KONAMI si zajistilo licenci na spoustu klubů z evropských, jihoamerických a asijských lig, největším lákadlem bude bezesporu Liga Mistrů UEFA.

PES 2017 Mobile Launch Trailer

Fotbalová utkání si můžete užít jak v režimu kariéry, tak v multiplayeru proti reálnému soupeři, ať už lokálně nebo v online turnajích. Hra je pro zařízení s Androidem a iOS zdarma, funguje však na principu free-to-play, tzn. že se můžete setkat s (nepovinnými) mikrotransakcemi během hry. Hra vyžaduje neustálé připojení k internetu.

eFootball PES 2021
Cena: zdarma
‎eFootball PES 2021
Cena: zdarma+
Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.