Domů » Bleskovky » Vyšel Dead Trigger 2 pro Android a iOS: Krvelačné zombies čekají na váš úder

Vyšel Dead Trigger 2 pro Android a iOS: Krvelačné zombies čekají na váš úder

Aktualizováno 24. října, 01:30

Všichni náruživí pařani a příznivci českého akčního titulu Dead Trigger od Madfinger Games by měli zpozornět. Před několika hodinami totiž konečně vyšel dlouho očekávaný druhý díl, a to jak ve verzi pro iOS, tak i na Android.

- -

Dead Trigger 2 je k dispozici zdarma, avšak ve hře se setkáte s mikrotransakcemi; dokoupit si tak budete moci třeba lepší zbraně nebo různé další bonusy. Věděli jste také, že první díl této zombie hry si stáhlo přes 23 milionů hráčů?

DEAD TRIGGER 2 - Opening Cutscene

Původní článek

O Dead Triggeru 2 od brněnského studia Madfinger Games jsme poprvé mohli slyšet již začátkem letošního roku na veletrhu CES. Hratelnou ukázku bylo možné si vyzkoušet na veletrhu E3, což zachycuje video umístěné pod článkem. Na světlo světa se nyní dostala informace, že datum vydání bude konečně oznámeno mezi 19. a 22. zářím na herní akci Tokyo Game Show.

 

O příběh zde nejde zdaleka tolik jako o samotnou akci, jež zahrnuje zabíjení nemrtvých a plnění rozličných úkolů. Kampaň budete moct procházet se skutečnými hráči z celého světa. Grafická stránka bude opět na špičkové úrovni, avšak brněnští vývojáři již několikrát dokázali, že optimalizace je jejich silnou stránkou a tak nejspíše nebude problém si zahrát i na slabších strojích. Těšíte se? My v redakci rozhodně ano!

Another look at Dead Trigger 2 on NVIDIA Shield - E3 2013

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

12 komentářů

  1. david (neregistrovaný)

    Jezisi ten cipek mluvi tak hrozne anglicky.az mi to trhalo usi :-)

    • Martin Pavlović

      Docela mě pobavily některé komentáře pod videem, např. „dont worry guys, i have my best scientists trying to figure out what he said“ .)

  2. Lukecz (neregistrovaný)

    Jestli to zase bude optimalizované pro Tegru (ačkoliv jiné čipsety lepší grafiku také zvládaly) a bez příběhové kampaně, tak si to můžou nechat.

  3. Ragy (neregistrovaný)

    zajimalo by me zdali to bude i na ios ,a jestli to zvladnou i dual core ANDROIDI

  4. tom (neregistrovaný)

    Doufám že půjde nastavit tegra grafiku na non tegra zařízení, jako je to u prvního dílu.

  5. . (neregistrovaný)

    jú plaj along den. Jů vil not bí aloun. Z gejm is divajded into several kamajňs. Panebože. Není přeci rok 1900, kdy by byl problém si sehnat někoho jako překladatele. Tohle je stejná ostuda jako [odkaz] . A jestli to má být vtip, tak to je špatný vtip

  6. Android verzia v čase vydania článku dostupná je.

    • Díky, už jsem to kolegovi do článku doplnil. Když jsme dělali kontrolu (při korekci do vydání), ještě na Google Play titul nebyl, jen v App Store (iOS).

  7. poi (neregistrovaný)

    Nejdokonalejší mobilní systém všech dob – tedy WP má zase smůlu?

  8. Skus8l som to a nejaké zásadne rozdiely oproti jednicke nepozorujem. Hra ma niekoľko jazykov ale čeština nepochopiteľné chýba.

  9. tom (neregistrovaný)

    Parada jdou zapnout tegra 4 efekty i na non tegra zarizenich. Na s4 to jede luxusně.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).