Výprodej Gameloftu: Hry pro Android za necelých 20 Kč

Herní studio Gameloft připravilo pro všechny své fanoušky zajímavou akci, ve které nabízí řadu svých titulů pro Android ve slevě za necelých 20 Kč. Jmenovitě jde o hry Asphalt HDAsphalt 6: Adrenaline HDBackStab HDBlock Breaker 3 Unlimited HDModern Combat 2: Black PegN.O.V.A. 2 HDOrder & Chaos Online9mm HDUNO, Driver San Francisco, Immortals, a Tintinova Dobrodružství HD. Akční pecka Modern Combat 3: Fallen Nation zatím ve slevě není a pořád stojí 139 Kč, ale podle blogu Gameloftu se také dočkáme, sleva však u této hry bude trvat jen 24 hodin, takže nezapomeňte sledovat náš SmartMarket (RSS/Twitter), kde vás na Modern Combat 3 v akci upozorníme.

Za tip na bleskovku děkujeme našemu čtenáři s přezdívkou mao.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

 1. uni (neregistrovaný)

  Pokud se dobře koukám, stejně tak pro iOS na App Store, TinTin se již stahuje:-)

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Ale zřejmě ne u všech titulů. Při psaní bleskovky jsem se díval do App Store na první hru v seznamu, Asphalt 5 [odkaz] , a ta je pořád za 5,49 EUR.

  • uni (neregistrovaný)

   Jiří Hrma: Zřejmě není nabídka 1:1, ale zmiňují 17 her, co jsem koukal (tak 5), tak jsou za 0,79 EUR. Např. Immortals se zdá je Android only, ale zase je např. Assassin’s Creed.

 2. Revin (neregistrovaný)

  No koupil jsem zatím 9mm a možná koupím Tintina. Jinak jsou ty hry od Gameloftu takové nic moc, sice hezká grafika ale hratelnost pokulhává…

 3. mino (neregistrovaný)

  od Gameloftu z tych hier stoji za to len TinTin a Modern Combar 3, ale kupim aj nejake co nemam mozno…s tou minulou akciou od Googlu tych hier uz mam na par mesiacov dopredu

 4. poterienko (neregistrovaný)

  Na iPhone jsem pár kousků koupil (Gang. Rio..) ale doufám, že i ten MC 3 bude i na iOS v akcičce :)

 5. Robin (neregistrovaný)

  Modern Combat 3: Fallen Nation už je ve slevě:-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel