Domů » Bleskovky » Vyhlášení soutěže: Samsung Galaxy S20 Ultra a Galaxy Buds+ získávají…

Vyhlášení soutěže: Samsung Galaxy S20 Ultra a Galaxy Buds+ získávají…

SMARTmania.cz v polovině června oslavila své 15. narozeniny. Při této příležitosti jsme se rozhodli s vybranými partnery uspořádat velkou narozeninovou soutěž, ve které budete mít během několika následujících měsíců možnost soutěžit o atraktivní ceny v celkové hodnotě 350 000 Kč.

S20 Ultra
Samsung Galaxy S20 Ultra

Na první soutěžní týden jsme pro vás společně s českým zastoupením společnosti Samsung připravili soutěž o špičkový smartphone Galaxy S20 Ultra v hodnotě 37 490 Kč (barva Cosmic Gray, 128 GB) a sluchátka Samsung Galaxy Buds+ v hodnotě 4 690 Kč (černá barva).

Galaxy Buds plus
Samsung Galaxy Buds+

Abyste jej získali, bylo nutné správně odpověď na tyto soutěžní otázky, a také mít samozřejmě trochu štěstí :-)

 1. V jakých barevných variantách se na českém trhu Galaxy S20 Ultra oficiálně prodává?
  Správná odpověď: Cosmic Gray (šedá) a Cosmic Black (černá)
 2. Kolik megapixelů má hlavní fotoaparát Galaxy S20 Ultra?
  Správná odpověď: 108 Mpx
 3. Kolik minut nabíjení sluchátek Galaxy Buds+ vám zajistí až 1 hodinu poslechu?
  Správná odpověď: 3 minuty
 4. Kdy na SMARTmania.cz vyšel první článek?
  Správná odpověď: 17. června 2005

Celkem nám dorazilo 4 476 odpovědí, z toho bylo správných 4061. U první otázky se objevila drobná komplikace, jelikož na oficiálních stránkách Samsungu byla v jedné ze sekcí chybně uvedena barva Cloud Black, a v jiných správná Cosmic Black. I my jsme na základě této nepřesnosti dočasně upravovali barvu v zadání na Cloud Black. V tomto případě jsme tedy za správné odpovědi brali obě možnosti – Cosmic Black i Cloud Black.

Nebudeme vás dále napínat – smartphone Samsung Galaxy S20 Ultra vyhrává Milan Č. (Vyškov). Sluchátka Samsung Galaxy Buds+ vyhrává Ladislav S. (Plzeň). Oběma výhercům gratulujeme – v průběhu příštího týdne jim výhry budou odeslány.

Velká narozeninová soutěž pokračuje…

A že jste nevyhráli? Nezoufejte. Aktuálně můžete soutěžit v dalším kole, tentokrát o prémiový soundbar Sonos Arc v hodnotě 25 tisíc Kč. A už ve středu 1. července startuje další kolo se společností Huawei, ve kterém kromě zajímavého příslušenství budete moci vyhrát smartphone Huawei P40 Pro.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

 1. gratuluju výhercům! třeba se na mě někdy taky usměje štěstí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).