Cena:

Velká narozeninová soutěž: vyhrajte prémiový soundbar Sonos Arc

SMARTmania.cz minulý týden oslavila 15. narozeniny. Při této příležitosti jsme se společně s vybranými partnery rozhodli uspořádat velkou narozeninovou soutěž, ve které budete mít během několika následujících měsíců možnost soutěžit o atraktivní ceny v celkové hodnotě 350 000 Kč. V prvním soutěžním kole jste mohli vyhrát Samsung Galaxy S20 Ultra a sluchátka Samsung Galaxy Buds+.

SonosArcBlackwithSub
Soundbar Sonos Arc

V druhém soutěžním kole budete moci získat prémiový inteligentní soundbar soundbar Sonos Arc v hodnotě 24 990 Kč. V případě výhry si budeme moci vybrat mezi bílou a černou variantou. Sonos Arc Arc láká na působivý zvuk v kino kvalitě, či podporu technologie Dolby Atmos. Na ladění zvuku se v případě tohoto soundbaru podíleli Giles Martin, který je několikanásobným vítězem cen  Grammy, a Chris Jenkins, trojnásobný držitel Oscara, který se podílel na hudebním doprovodu k více než 150 filmům včetně Mad Maxe: Fury Road.

Sonos Arc: Extraordinary Sound and Elegant Design

Co musíte udělat, abyste soundbar získali? Stačí objevit speciální soutěžní slovo, které najdete ukryté na jednom z obrázků na Instagramu českého zastoupení společnosti Sonos. Malou nápovědou vám může být fakt, že má toto heslo určitý vztah k soutěžnímu produktu. Pak už je jen nutné, aby se štěstí usmálo právě na vás. Z došlých správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který soundbar Sonos Arc získá.

Zvyšte svou šanci na výhru!

Sledujte Sonos a SMARTmanii na sociálních sítích a zvyšte svou šanci na výhru. Pokud nás už sledujete, nebo začnete sledovat na Instagramu či Facebooku, a značku Sonos na Instagramu, napište do soutěžního formuláře vaše jméno na dané sociální síti. Za každou sociální síť, kterou ve formuláři vyplníte, budete opakovaně zařazeni do slosování. Pokud tedy vyplníte váš Facebook i Instagram, získáte tím celkem tři soutěžní sloty namísto jednoho.

Sonos Arc, prémiový inteligentní soundbar nejen pro filmy, hudbu a hraní her

Arc obsahuje 11 reproduktorů, dva směřují nahoru, aby vytvořily patřičný 3D efekt. Soundbar přizpůsobuje zvukový profil pomocí softwaru na základě nastavení domácího kina podle toho, co právě hraje –  stereo, Dolby Audio 5.1 nebo Dolby Atmos.

Vylepšit zvuk soundbaru může v aplikaci Sonos i uživatel. Snadno zvýrazníte řečové pásmo, noční zvuk potlačí intenzivní a hlasité efekty v době, kdy nechcete rušit okolí. Technologie Trueplay zase slouží k úpravě akustického profilu podle místnosti, ve které se Arc nachází. Pořád přitom ale počítá i s patřičnými horizontálními a vertikálními zvuky.

Zařízení má zaoblenou 270stupňovou plastovou mřížku a jemný hladký povrch pro zajištění vícerozměrného zvuku. Můžete jej umístit na televizní stolek nebo připevnit na zeď pomocí nástěnného držáku. O jednoduché propojení a nastavení se postará rozhraní HDMI ARC/eARC. Ovládání zajišťuje platforma nové generace S2, a to prostřednictvím nové aplikace Sonos, dálkového TV ovladače, Apple AirPlay 2 nebo hlasem pomocí Amazon Alexy či Google Assistanta.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodím rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 24. června 2020, 12:00 hodin do 30. června 2020, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 24. června 2020.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), najdou skryté soutěžní heslo ukryté na Instagramu Sonos_czsk a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerován jeden výherce. Ten získá soundbar Sonos Arc. Výherce si bude moci vybrat mezi černou a bílou barevnou variantou.

6. Výherce bude Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru P. Novák (příklad) bude po skončení soutěže vyhlášeno v samostatném článku na webu smartmania.cz, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 13 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Svou šanci na výhru můžete zvýšit, pokud začnete sledovat profily Sonos_czsk a smartmania.cz na Instagramu, případně SMARTmania.cz na Facebooku. V tomto případě je nutné do soutěžního formuláře vyplnit vaše jméno na Instagramu a Facebooku, abychom mohli ověřit, zda uvedené profily skutečně sledujete. Za každou vyplněnou sociální síť získáte jeden soutěžní slot. Maximálně tedy můžete získat dva soutěžní sloty navíc k jednomu standardnímu.

9. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail) budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

10. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

11. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady, a s převzetím a užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

12. V případě, že výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 5 dnů od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

13. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže, či za doručení zprávy o výhře.

14. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Aktualizováno 2. července: Soutěž byla ukončena. Sonos Arc vyhrává Veronika M. z Rudolfova.

Autor článku
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.