Domů » Bleskovky » Vyhlášení soutěže: Motorolu moto g100 vyhrává…

Vyhlášení soutěže: Motorolu moto g100 vyhrává…

Minulý týden jste na SMARTmanii mohli soutěžit o smartphone Motorola moto g100 (recenze) v hodnotě téměř deseti tisíc korun. Telefon láká na velmi originální design, který zvýrazňuje zajímavý barevný přechod na zadní straně. Uspokojivé jsou i hardwarové parametry – displej má prostornou úhlopříčku 6,7″, rozlišení Full HD+, HDR10 a 90Hz obnovovací frekvenci. Uvnitř najdeme procesor Snapdragon 870 5G, jenž je doplněn grafikou Adreno 650, 8 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti s možností rozšíření o microSD karty až do kapacity 1 TB.

moto g100 1

Abyste výhru získali, bylo nutné správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a také samozřejmě mít trochu štěstí. Celkem dorazilo 2 483 odpovědí, přičemž generátor jako výherní označil tu, kterou nám zaslal Jakub Trachtulec, kterému tímto gratulujeme.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).