Domů » Bleskovky » Vyhlášení soutěže: bezdrátový reproduktor Marshall Emberton vyhrává…

Vyhlášení soutěže: bezdrátový reproduktor Marshall Emberton vyhrává…

Ve spolupráci s českým zastoupením značky Marshall jsme pro vás minulý týden spustili soutěž o stylový bezdrátový reproduktor Emberton v hodnotě 4 000 Kč (recenze).  Soutěž skončila úderem půlnoci a my pro vás máme jméno výherce.

Abyste výhru získali, bylo nutné správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a také samozřejmě mít trochu štěstí. Celkem dorazilo 1 026 odpovědí, přičemž generátor jako výherní označil tu, kterou nám zaslal Dan Mikulenka (dannymixperia@*****.com), kterému tímto gratulujeme. Výherce budeme obratem kontaktovat za účelem získání adresy pro zaslání výhry, proto doporučujeme, aby si zkontroloval svou e-mailovou schránku.

Už dnes odpoledne odstartujte další soutěž, která tentokrát poběží výhradně na našem Instagramu. Vyhrát budete moci bezdrátová sluchátka Realme Buds Air 2 s podporou ANC.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).