Domů » Bleskovky » Vydání Androidu O se odkládá, důvod je zatím neznámý

Vydání Androidu O se odkládá, důvod je zatím neznámý

V minulém týdnu se objevila zpráva, že Google tento týden vypustí do světa finální kód Androidu O a aktualizuje podporovaná zařízení Nexus a Pixel. Nejčastěji skloňovaným termínem byl čtvrtek, avšak k uvolnění systému zatím nedošlo. Podle Davida Ruddocka ze serveru AndroidPolice musel Google pozměnit původní plány a vydání Androidu O odložil.

Bohužel důvody odložení jsou zatím neznámé, stejně tak zatím neznáme žádné náhradní termíny. Nutno podotknout, že Google zatím žádné konkrétní datum neslíbil, a je jen na něm, kdy update na veřejnost vypustí. Počítá se však, že některé chystané smartphony, např. Sony Xperia XZ1 (Compact) nebo Nokia 8, už na novém Androidu poběží od představení.

https://twitter.com/RDR0b11/status/895711402995757056

Aktualizováno v 13:30: David Ruddock přišel s novou informací ohledně termínu vydání finální verze Androidu O pro Pixely. Mělo by se tak stát 21. srpna.

https://twitter.com/RDR0b11/status/896094402568794112

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Marek Studnicka

    Jestliže Google z nějakých důvodů odložil Vydání Nového Androidu,kde lze brát Jistotu,že Sony apod-poběží na tomto softwaru již na představení-IFA v Berlíně?Do té doby by ho musel Google uvolnit,ale zatím je toto pozastaveno a Google se zatím k důvodům pozastavení nevyjádřil

  2. Co Je To Za Debilní Zvyk Psát Nadpis Článku Každé Slovo Velkým Písmenem?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).