Domů » Bleskovky » Vydání Androidu O se odkládá, důvod je zatím neznámý

Vydání Androidu O se odkládá, důvod je zatím neznámý

V minulém týdnu se objevila zpráva, že Google tento týden vypustí do světa finální kód Androidu O a aktualizuje podporovaná zařízení Nexus a Pixel. Nejčastěji skloňovaným termínem byl čtvrtek, avšak k uvolnění systému zatím nedošlo. Podle Davida Ruddocka ze serveru AndroidPolice musel Google pozměnit původní plány a vydání Androidu O odložil.

Bohužel důvody odložení jsou zatím neznámé, stejně tak zatím neznáme žádné náhradní termíny. Nutno podotknout, že Google zatím žádné konkrétní datum neslíbil, a je jen na něm, kdy update na veřejnost vypustí. Počítá se však, že některé chystané smartphony, např. Sony Xperia XZ1 (Compact) nebo Nokia 8, už na novém Androidu poběží od představení.

https://twitter.com/RDR0b11/status/895711402995757056

Aktualizováno v 13:30: David Ruddock přišel s novou informací ohledně termínu vydání finální verze Androidu O pro Pixely. Mělo by se tak stát 21. srpna.

https://twitter.com/RDR0b11/status/896094402568794112

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments