Domů » Bleskovky » Vybavte se na léto: fitness náramek s GPS a bezdrátové nabíječky za skvělé ceny

Vybavte se na léto: fitness náramek s GPS a bezdrátové nabíječky za skvělé ceny

Bezdrátové dobíjení je mezi uživateli stále více populární a postupně se začíná rozšiřovat i do telefonů střední třídy. Pokud už smartphone s touto technologií máte, určitě oceníte dnešní slevovou akci, ve které najdete hned dvě bezdrátové nabíječky za zvýhodněnou cenu.

Tou první je klasická bezdrátová nabíječka standardu Qi (10W), kterou můžete využít nejen pro dobíjení telefonu, ale také chytrých hodinek Apple Watch, pro které je na těle připravena speciální pozice. Standardní cena tohoto zařízení je téměř 37 euro, nicméně pokud do objednávky zadáte promo kód L36PAI, sníží se výsledná částka na sympatických 19,99 eur (cca 510 Kč). Nabídka platí do vyprodání zásob, nejpozději však do 2. července. Objednávat můžete zde.

Bezdrátová nabíječka do auta

Pokud rádi cestujete, neměli byste opomenou slevovou akci na držák do automobilu s podporou bezdrátového nabíjení (10W, standard Qi). Držák kabelem propojíte s 12V nabíječkou v autě a pak už do něj jen snadno umístíte telefon. Aretaci zajišťují tři pevné bočnice, takže se nemusíte bát, že by vám smartphone během jízdy vypadl.

Fitness hodinky s GPS

Cena tohoto držáku před slevou se pohybuje okolo 20 eur, nicméně se slevovým kódem L045PAI se výsledná částka sníží na 11,82 eur (cca 300 Kč). Kupon je platný do 6. července, nebo do vyprodání zásob. Držák do auta s bezdrátovým dobíjením můžete objednávat zde.

Poslední novinkou v akci je sportovní fitness náramek s GPS a voděodolným tělem (IP68), který můžete se slevovým kódem L056PB zakoupit za sníženou cenu 34,66 eur (necelých 900 Kč). Náramek je skrze Bluetooth 4.0 možné propojit s telefony s Androidem nebo iPhone. O zobrazování se stará 0,96″ displej s rozlišením 64 x 128 px. Kapacita vestavěné baterie je 230 mAh a při běžném provozu výrobce slibuje výdrž okolo 5 dní. Při aktivním využívání GPS se výdrž sníží na zhruba 6 hodin. Další podrobnosti o této nabídce a kompletní specifikace produktu naleznete zde. Vybírat můžete z černé, červené a žluté varianty.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.