Vodafone vydal novou verzi aplikace Můj Vodafone a celý březen rozdává dárky

Snad každý operátor má vlastní aplikaci, skrze niž můžete spravovat svou předplacenou kartu nebo tarif. Tuzemský Vodafone není výjimkou a nyní o sobě dává vědět novou podobou své aplikace Můj Vodafone. Aplikace prošla změnou designu a k tomu mohou zákazníci vyhrát zajímavé ceny.

Pokud jde o samotná vylepšení, tak nově najdete všechna nastavení služeb v sekci Moje služby. Dále vznikla nová sekce Můj účet a na úvodní stránce přibyla speciální nabídka služeb určená pro každého zákazníka, přehled čerpání dat nebo aktuální přehled útraty. Došlo také na zjednodušení plateb debetní kartou přímo z aplikace, novinkou je podpora Masterpass. Na ni je navázána také soutěž.

Můj Vodafone
Cena: zdarma

Pakliže si dobijete kredit nebo uhradíte paušál v aplikaci Můj Vodafone skrze Masterpass, můžete vyhrát zajímavé ceny, mezi něž patří iPhone X, tři iPhone 8, čtyři drony DJI Spark nebo čtyři chytré hodinky Garmin Fenix 5S. Soutěžit můžete až do 30. dubna a více informací o soutěži se dozvíte na stránkách operátora.

Celý březen pak můžete za dobití ještě získat odměny v podobě bonusu ke kreditu, slevy na ostatní služby Vodafonu nebo jeho partnerů a také hmotných odměn. Pro zapojení do soutěže je třeba odpovědět na soutěžní otázky a výherce se poté může těšit například na iPhone X, Xiaomi Redmi Note 5A, Sphero McQueen, DJI Spark Fly Combo nebo Samsung Galaxy Note 8. Tato soutěž probíhá společně se soutěží s Masterpass.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku