Domů » Bleskovky » Vodafone: více dat u balíčků pro předplacenky + dárek pro uživatele Můj Vodafone

Vodafone: více dat u balíčků pro předplacenky + dárek pro uživatele Můj Vodafone

Operátor Vodafone navýšil k 26. srpnu data u svých balíčků k předplaceným kartám. Navýšení dat je až trojnásobné oproti původní hodnotě dat, ceny zůstávají stejné.

Data se navýšila u všech Balíčků ke kartě – Data & SMS a kombinovaných balíčků Komplet, která obsahují volání, data i SMS. Vodafone navíc od 28. srpna přidá další data ke zmíněným balíčkům jako dárek. Zákazníci si je vyzvednou v mobilní aplikaci Můj Vodafone.

Vodafone nyní také u Karty 26 navýšil datový tarif z původních 500 MB na 1,2 GB a ponechal stejnou cenu. Studenti tak získají vice než dvojnásobek dat. Balíček, který mimo to obsahuje i neomezené SMS a volání v síti Vodafonu a dalších 100 minut do dalších sítí, je bude stát i nadále 249 Kč. Více prozradí tabulka:

Původní Balíček ke kartě Nový Balíček ke kartě Dárek v aplikaci Cena
150 MB & SMS v síti

Objem dat 150 MB a neomezené SMS v síti Vodafone

500 MB & SMS v síti

Objem dat 500 MB a neomezené SMS v síti Vodafone

+ 100 MB 99 Kč
500 MB & SMS v síti

Objem dat 500 MB a neomezené SMS v síti Vodafone

1,2 GB & SMS v síti

Objem dat 1,2 GB a neomezené SMS v síti Vodafone

+ 100 MB 199 Kč
1,5 GB & SMS v síti

Objem dat 1,5 GB a neomezené SMS v síti Vodafone

3 GB & SMS v síti

Objem dat 3 GB a neomezené SMS v síti Vodafone

+ 100 MB 349 Kč
Komplet v síti

(Objem 500 MB dat, SMS a volání v síti Vodafone neomezeně)

Komplet v síti

(Objem 1,2 GB dat, SMS a volání v síti Vodafone neomezeně)

+ 100 MB 249 Kč
Komplet do všech sítí

(Objem 1,5 GB dat, SMS a volání do všech síti neomezeně)

Komplet do všech síti

(Objem 3 GB dat, SMS a volání do všech síti neomezeně)

+ 2 GB 899 Kč

Více dat dostali také stávající zákazníci, kteří měli aktivní datový Balíček ke kartě k 26. srpnu. Vodafone resetoval FUP na novou, vyšší hodnotu. Nová data lze užívat do konce platnosti datového balíčku. Pokud dojde k obnově datového balíčku nebo k nové aktivaci, balíček bude mít automaticky nový objem dat.

Příklad: 10. srpna si zákazník aktivoval Balíček ke kartě 150 MB a SMS v síti, 26. 8. došlo k resetu FUP na 500 MB dat s platností do obnovy nebo ukončení VB, tedy 10. 9. 2017. Pokud dojde k obnově balíčku, tak už s novým objemem 500 MB dat. Navíc si během doby aktivního balíčku zákazník může vyzvednout dárek, v podobě dat, v mobilní aplikaci můj Vodafone, a to 1x měsíčně.

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Můj Vodafone
Cena: zdarma
Můj Vodafone
Můj Vodafone
Autor: ‪Vodafone Czech Republic a. s.‬
Cena: Code needed

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Super, konečně dostatek dat. Jsem zvědavý, jestli a kdy se přidá O2. U jejich předplacek je dat hodně mizerné a u tarifu předpladenka je možnost jen 500mb za 150kč. Snad se polepší a přidají.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).