Domů » Bleskovky » Vodafone o Vánocích naděluje: data pro vozíčkáře a podpora neziskovek

Vodafone o Vánocích naděluje: data pro vozíčkáře a podpora neziskovek

Na webových stránkách operátora Vodafone se od 1. prosince otevřely registrace pro všechny vozíčkáře, kteří chtějí využít vánoční nadílky 120 GB dat na rok (odkaz). V datové peněžence se jich za prvních čtrnáct dní kampaně nashromáždilo již přes 520 000 GB. Radost z darování si včera užili i ve Vodafonu. Finanční obnos, který ze svých aktivit v rámci světového Dne dobrovolnictví a dárcovství #GivingTuesday vytěžili, ztrojnásobila Nadace Vodafone a tak více než 400 000 Kč podpoří vybrané neziskové organizace, včetně České asociace paraplegiků (CZEPA).

Tip ke čtení: Vodafone rozdává 10 GB dat. Můžete si je nechat nebo darovat na dobrou věc

Celofiremní finanční sbírka přes dárcovskou platformu darujme.cz  pokračuje do 2. prosince 2016. Konečnou sumu předá Vodafone České asociaci paraplegiků na projekt vybavení spinálních a rehabilitačních jednotek asistivními technologiemi. Specializovaná pracoviště v nemocnicích v Praze Motole, Brně, Ostravě, Liberci, Košumberku, Hrabyni a Kladrubech získají moderní technologie, např. tablety s myší ovládanou hlasem nebo obličejem. Personál nemocnice získá také odborné proškolení k tomu, aby uměl pacienty naučit, jak tyto technologie používat.

Vodafone Pečení pro neziskovky
Vodafone Pečení pro neziskovky

Kromě finanční sbírky přes dárcovskou platformu darujme.cz probíhalo ve Vodafonu i tradiční Pečení pro neziskovky, dobrovolnický den nejvyššího vedení Vodafonu v chráněném bydlení Zeeland pro lidi s mentálním postižením, nábor dárců krve a sbírka pro Hvězdný bazar České asociace paraplegiků (CZEPA). Do #GivingTuesday se zapojili nejen zaměstnanci v Praze, ale taky v Brně, Chrudimi a partnerská call-centra v Ostravě a Ústí nad Labem.

Jiří Hrma

6 komentářů

 1. Také jsem chtěl data darovat, ale podmínka Vodafonu, že musím povolit sdílení osobních a uživatelských dat a to včetně lokalizace, třetím stranám, mě odradila.

  • Hrozná nabídka. Dáme Vám dárek ale vlastně nedáme, protože když si ho necháte, nedostanou ho vozíčkáři. O Vánocích… Zákazník jako citový rukojmý aby si firma udělala krásný PR jak pomáhá potřebným. Etický dno marketingu.

  • A i kdyz clovek prekona moralni dilema a rekne si, ze by se mu 10GB na 2 mesice mozna siklo vic nez nejakemu vozickari, tak zjisti, ze kdyz si neplati tarif na mobilni internet, tak je v haji…a Vodafone ho kvuli vanocnimu darku pozada o aktivovani zakladniho mobilniho balicku na 2 roky za xxx Kc mesicne…kvuli vanocnimu darku…co ma byt DAREK!!! Letos teda dost trapne…

   • Neexistuje nejaky tarif, kde by se mesicne moc neplatilo (idealne nulovy tarif, nebo predplacenka) a kdyz by si clovek koupil treba 10GB dat, tak by pak opravdu mel 10GB dat, dokud je neprosurfuje a ne ze mu to na konci mesice strhnou? Ziju v nemecku a ceskou SIMku mam jen tak na udrzovacim tarifu a neplatim si Internet, protoze domu jedu jen jednou za mesic nepravidelne na vikend, takze ty mesicni balicky pro me nemaji smysl…

   • Na mobil nevím, já když už chtěl tolik dat, přikoupil jsem mobilní internet s modemem. Možná by to ale stačilo sdílet přes tethering.

   • Ja nepotrebuju tolik dat, to bylo jen pod vlivem toho Vodafone darku…proste idealne bych potreboval tarif/predplacenku, kde se data daji kupovat podle objemu treba po 1GB a clovek by ty data mel, dokud by je realne nespotreboval…

    ale chapu, ze tohle asi operatorum nevoni…spis si asi v Nemecku prikoupim nejaky balicek s roamingem…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).