Domů » Bleskovky » Vodafone rozdává 10 GB dat. Můžete si je nechat nebo darovat na dobrou věc

Vodafone rozdává 10 GB dat. Můžete si je nechat nebo darovat na dobrou věc

Vodafone dnes představil svou vánoční kampaň, ve které budou zákazníci moci získat 10 GB dat. Ty mohou následně využít pro svou potřebu, nebo je darovat vozíčkářům. Data mohou darovat i zákazníci O2 a T-Mobile; jednoduše si stačí stáhnout aplikaci Můj Vodafone, přes kterou si necháte zaslat kód v SMS a následně za vás Vodafone data daruje. Operátor nás na tiskové konferenci ujistil, že telefonní čísla nebude využívat k marketingových účelům.

vodafonevanoce

Jak získat nebo darovat data?

Každý zákazník Vodafonu najde v aplikaci Můj Vodafone od 15. do 31. prosince dárek v podobě 10 GB dat a dvě možnosti – ponechat si je, nebo darovat vozíčkářům, kterým mobilní data skutečně pomáhají a usnadňují život. Také pro zákazníky dvou konkurenčních operátorů bude zpřístupněna aplikace Můj Vodafone a i oni mohou 10 GB dat darovat. V tomto období tak mohou lidé v celé České republice vytvořit unikátní charitativní program a zajistit vozíčkářům přístup k LTE síti Vodafonu zdarma.

Princip sbírání a darování dat vozíčkářům je snadný. Darovaná data se budou hromadit v tzv. „datové peněžence“, odkud je poté Vodafone rozdělí mezi vozíčkáře, kteří se od 1. do 31. prosince zaregistrují na stránkách vodafone.cz/vanoce. Tam bude také k nahlédnutí aktuální objem darovaných dat. Každému zaregistrovanému vozíčkáři Vodafone plánuje předat 10 GB dat měsíčně na celý rok.

Můj Vodafone
Můj Vodafone
Autor: ‪Vodafone Czech Republic a. s.‬
Cena: unknown

Pokud se zákazníci Vodafonu rozhodnou si data ponechat, získají je na aktuální část zúčtovacího období a celé následující do jejich vyčerpání.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments