Domů » Bleskovky » Vodafone rozdává 10 GB dat. Můžete si je nechat nebo darovat na dobrou věc

Vodafone rozdává 10 GB dat. Můžete si je nechat nebo darovat na dobrou věc

Vodafone dnes představil svou vánoční kampaň, ve které budou zákazníci moci získat 10 GB dat. Ty mohou následně využít pro svou potřebu, nebo je darovat vozíčkářům. Data mohou darovat i zákazníci O2 a T-Mobile; jednoduše si stačí stáhnout aplikaci Můj Vodafone, přes kterou si necháte zaslat kód v SMS a následně za vás Vodafone data daruje. Operátor nás na tiskové konferenci ujistil, že telefonní čísla nebude využívat k marketingových účelům.

vodafonevanoce

Jak získat nebo darovat data?

Každý zákazník Vodafonu najde v aplikaci Můj Vodafone od 15. do 31. prosince dárek v podobě 10 GB dat a dvě možnosti – ponechat si je, nebo darovat vozíčkářům, kterým mobilní data skutečně pomáhají a usnadňují život. Také pro zákazníky dvou konkurenčních operátorů bude zpřístupněna aplikace Můj Vodafone a i oni mohou 10 GB dat darovat. V tomto období tak mohou lidé v celé České republice vytvořit unikátní charitativní program a zajistit vozíčkářům přístup k LTE síti Vodafonu zdarma.

Princip sbírání a darování dat vozíčkářům je snadný. Darovaná data se budou hromadit v tzv. „datové peněžence“, odkud je poté Vodafone rozdělí mezi vozíčkáře, kteří se od 1. do 31. prosince zaregistrují na stránkách vodafone.cz/vanoce. Tam bude také k nahlédnutí aktuální objem darovaných dat. Každému zaregistrovanému vozíčkáři Vodafone plánuje předat 10 GB dat měsíčně na celý rok.

Můj Vodafone
Můj Vodafone
Autor: ‪Vodafone Czech Republic a. s.‬
Cena: unknown

Pokud se zákazníci Vodafonu rozhodnou si data ponechat, získají je na aktuální část zúčtovacího období a celé následující do jejich vyčerpání.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pepe
Anonym
pepe
Offline

… nic mi do toho nie je, no nerozumiem, preco data vozickarom nedaruje priamo operator … moze urobit 2 dobre skutky – darovat ich ludom, ktori si to zasluzia aj tym, ktorym pomozu …

zlychlapec
Uživatel
zlychlapec
Offline

přesně… tohle braní citovejch rukojmejch je pěknej hnuj. Už 4 roky po sobě nejméně Vodafone svoje uživatele maximálně uráží svýma nabídkama na vánoce… Jako by byl fakt velkej problém ji ty data dát rovnou a dát třeba u menší dárek ostatním. Teď sou vozíčkáři v podobě nějakejch socek na který se tu budem skládat jinak to mají jakože blbý. Perfect.

Jiří
Anonym
Jiří
Offline

Ano, to máš pravdu i když je to hnus, tak ty data daruji, protože si myslím, že si vozíčkáři a i jinak hendikapovaní lidé, nemohou vydělávat tolik, co zdraví lidé, tak že budu šťastnej, že jim mohu pomoci alespoň tímhle darem.

mposvar
Uživatel
mposvar
Offline

A co O2 s daty ?
To je příběh sám o sobě….

Martin Alexandr
Uživatel
Martin Alexandr
Offline

Ty data daruji, jelikož je nevyužijí a aspoň člověk udělá „dobrý“ skutek :-)

mposvar
Uživatel
mposvar
Offline

Poprosím někomu kdo má O2, třeba tarif Free O2 60…
Děkuji