Domů » Bleskovky » Vodafone v dubnu zařadí do nabídky Galaxy S5 či levný Smart 4 mini

Vodafone v dubnu zařadí do nabídky Galaxy S5 či levný Smart 4 mini

Operátor Vodafone během dubna nabídne zákazníkům pět nových chytrých telefonů, mezi nimiž vynikne zejména nová vlajková loď značky Samsung, model Galaxy S5, a chytrý telefon vlastní značky Vodafone Smart 4 mini. Ten přináší opět zajímavý poměr ceny a výkonu. Kromě toho Vodafone od dubna zlevňuje řadu smartphonů napříč všemi značkami, například Sony Xperia E (2 577 Kč), HTC Desire 200 (2 777 Kč) či tablet Vodafone Smart Tab III 7 (3 977 Kč). 

Vodafone Smart 4 mini

Tento nejnovější přírůstek do rodiny značkových telefonů a tabletů Vodafonu přinese 4palcový dotykový displej, dual-core procesor s taktem 1,3 GHz a Android 4.2.2. Model nabídne také 512 MB operační paměti RAM, Wi-Fi, 3G/HSPA+ nebo 3,2 MPx fotoaparát. Zákazníci telefon získají za standardní cenu 1 877 Kč v černé barvě od 7. dubna 2014.

  

Další novinky 

BlackBerry Z10 – smartphone se 4,2″ displejem a 8Mpx fotoaparátem běží na novém operačním systému BlackBerry 10. U Vodafonu jej zákazníci pořídí za standardní cenu 5 577 Kč (recenze).

Samsung Galaxy S5 – model se špičkovou výbavou pracuje na operačním systému Android 4,4. Má FullHD displej o úhlopříčce 5 palce a 16MPx fotoaparát s LED diodou. Vodafone ho prodává za standardní cenu 18 477 Kč.

HTC Desire 310 – smartphone pro méně náročné uživatele je poháněn čtyřjádrovým procesorem od MediaTeku a má displej o úhlopříčce 4,5 palce, 5 Mpx fotoaparát a využívá operační systém Android 4.2. U Vodafonu je k dostání za standardní cenu 3 477 Kč.

 

BlackBerry 9720 – tradiční model s hardwarovou klávesnicí typickou pro značku BlackBerry a dotykovým displejem o úhlopříčce 2,8 palce. Disponuje 5 Mpx fotoaparátem. Vodafone ho nabízí za standardní cenu 4 577 Kč.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).