Domů » Bleskovky » Vodafone pro návštěvníky 48. MFF v Karlových Varech chystá několik překvapení

Vodafone pro návštěvníky 48. MFF v Karlových Varech chystá několik překvapení

Vodafone je letos opět jedním z hlavních partnerů 48. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, a stejně jako loni, i letos zpříjemní pobyt všem návštěvníkům, kteří do lázeňského města na festival zavítají. Kromě tradiční mobilní aplikace mapující festivalové dění, bude možné projet se v rikše nebo vyzkoušet Turbo internet (LTE připojení) v prostoru městské pláže, kde bude připraven další zajímavý program včetně zábavných soutěží.

V rámci konceptu „Užijte si ve Varech moře zábavy“ vyroste v prostoru před Vřídlem městská pláž, která bude sloužit nejen pro relaxaci. Návštěvníci zde budou moci vyzkoušet Turbo internet na tabletech Sony Xperia Z. Kromě míchaných koktejlů jsou na každý den připraveny zajímavé soutěže o ceny, bude zde možnost zahrát si pétanque nebo ping-pong, vyzkoušet si na simulátoru pocit při surfování v mořských vlnách, otestovat své vědomosti ve filmovém kvízu nebo se projet městem v rikše. Novinkou pro tento rok jsou unikátní solárně napájené stanice, ve kterých bude možné nechat si dobít mobilní telefon.

Již potřetí Vodafone připravil pro návštěvníky mobilní aplikaci KVIFF, která obsahuje aktuální informace z festivalového dění, program kin a hlavně možnost zarezervovat si vstupenky na film. Aplikace pochází z dílny agentury Motion Media. V tuto chvíli však ještě není dostupná, ale na Google Play a App Store by se měla objevit v nejbližších dnech. Pro Windows Phone oficiální aplikace nebude k dispozici.

Stejně jako loni Vodafone pod názvem Festival Open 2013 uspořádá v době festivalu golfový turnaj, kterého se zúčastní hráči z řad firemních zákazníků Vodafonu, herců a filmařů. Více informací je k dispozici na internetové stránce http://www.vodafone.cz/vary.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).