Domů » Články » Vodafone představil vánoční nabídku: zákazníky bude odměňovat celý rok

Vodafone představil vánoční nabídku: zákazníky bude odměňovat celý rok

Operátor Vodafone dnes na tiskové konferenci v Praze představil svou vánoční nabídku. Ta je trochu jiná než v uplynulých letech a primárně se bude točit kolem služby Vodafone pass. Už od 19. listopadu bude operátor po celý rok rozdávat svým zákazníkům vánoční dárky, každý jich může získat celkem přes 80. Zájemci s tarifem i předplacenou kartou dostanou na každý měsíc jako dárek sedm Vodafone Passů na den, které umožní třeba celodenní sledování televize v mobilu nebo poslech hudby bez starostí o objem přenesených dat. Kromě toho si mohou zákazníci nechat vyměnit prasklý displej u nového telefonu zdarma nebo si koupit telefony s vánoční slevou.

Vodafone Pass nově v denní verzi

Vodafone Pass mohou zákazníci Vodafone využívat už déle než rok. Nově budou tyto Passy nejen v měsíční, ale také v denní verzi na 24 hodin a zájemci je navíc dostanou jako vánoční dárek po celý rok zdarma. Konkrétně si budou moci aktivovat sedm denních Passů libovolného druhu každý měsíc, a to až do 18. listopadu 2019. Tedy v součtu více než osmdesát Passů během celého roku. Jediné, co zatím neznáme, jsou ceny nových Passů – ty by měl operátor zveřejnit v horizontu několika týdnů.

Zájemci mohou využít například velmi oblíbený Social Pass, a to například pro sociální sítě Facebook, Instagram, Snapchat nebo Twitter. Další možností je Video Pass, který zahrnuje YouTube, Netflix, Sledování TV a dalších 15 aplikací. Music Pass se hodí třeba pro služby Apple Music či Spotify a podobně poslouží také Chat Pass, který se týká například aplikací WhatsApp a Facebook Messenger. Úplnou novinkou bude Cloud Pass, který Vodafone spustí také od 19. listopadu. Díky němu si každý bez ohledu na množství dat v mobilu může kdykoliv zálohovat dokumenty, fotografie nebo třeba videa v aplikacích Google Drive, Dropbox, OneDrive a Box.

Vodafone ukázal první veřejné demo 5G sítě: ve znamení rychlosti a nízké latence

Denní Passy jsou připraveny pro firemní i nefiremní zákazníky v aplikaci Můj Vodafone, kde se zájemci do kampaně přihlásí (musí to stihnout do 20. ledna 2019) a následně pokaždé vybraný Pass aktivují. Čím dříve se přihlásí, tím více denních Passů mohou získat. Dárek mohou využívat zákazníci s tarifem i předplacenou kartou a vždy je třeba mít aktivní měsíční datový objem.

Výměna prasklého displeje do tří měsíců zdarma

Další vánoční dárek potěší hlavně všechny smolaře, kteří si rozbijí displej u svého nového telefonu. Vodafone přináší na český trh unikátní nabídku, a to výměnu prasklého displeje zdarma do tří měsíců od koupě telefonu. Nabídka se týká přístrojů pořízených v období od 1. listopadu 2018 do 20. ledna 2019. Kromě toho mohou zákazníci už od začátku listopadu využít slevy na mobilní telefony. Za jednu korunu je na výběr z pěti různých modelů, jde například o Huawei Y5 2018 nebo Vodafone Smart N9 (recenze).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Johny (neregistrovaný)

    No tak to je prda :D doufam, že budou s automatickým prodlužováním na 2 roky. Tyhle dárky od vodafonu jsou lepší a lepší rok co rok :D nikdy nezapomenu na “dar nedar” když lidem rozdali data, která měli věnovat vozíčkářum :D Teď budu moci dokonce 1 den poslouchat hudbu :D

  2. Edwinclait (neregistrovaný)

    niceoffering
    Are you in?

    [odkaz]

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *