Domů » Bleskovky » Vodafone představil nové tarify pro občany se speciálními potřebami

Vodafone představil nové tarify pro občany se speciálními potřebami

Tarif s neomezeným voláním, SMSkami, s 10 GB dat a s 1000 minut volání do zahraničí. To je nová nabídka Vodafonu pro osoby se speciálními potřebami, které si mohou vybrat také tarif pro datově méně náročné s 500 MB dat. Oba tarify lze kombinovat s vánoční nabídkou denních Vodafone Passů zdarma. Pro ty, kteří využívají internet především doma, je navíc v nabídce Wi-Fi síť s 60 GB dat na měsíc, o které se mohou podělit všichni členové domácnosti.

Pro zdravotně znevýhodněné občany dnes existuje celá řada praktických aplikací, které jim usnadňují každodenní fungování.  A je přirozené, že se proto zvyšuje i jejich zájem o tarify s větším množstvím dat,“ říká ředitelka České asociace paraplegiků – CZEPA, z.s. Alena Jančíková a doplňuje: „Z naší zkušenosti víme, že například vozíčkáři řeší nejvíce mobilitu a bezbariérové přístupy.  Data používají na chytré aplikace jako například aplikace VozejkMap, kde si mohou vyhledat nízkopodlažní spoje a bezbariérová místa.Další využití se pak neliší od choďáků – sledování videí, poslech hudby, sociální sítě a podobně.

Novou nabídku pro občany se speciálními potřebami naleznete na internetových stránkách operátora. O nový tarif si lze požádat s příslušnými doklady na prodejnách Vodafonu nebo pomocí zákaznické linky. Možnost objednání tarifů skrze internetovou samoobsluhu Vodafonu bude následovat v řádu několika týdnů. K tarifům je možné využít vánoční nabídku sedmi denních Vodafone Passů měsíčně zdarma, díky kterým zákazníkům vybrané aplikace neukrajují z měsíčního datového objemu. Zájemci mohou Passy čerpat každý měsíc až do listopadu příštího roku.

Ceny nových tarifů Vodafone
Ceny nových tarifů Vodafone pro občany se speciálními potřebami

Nabídka je určena pro držitele průkazu ZTP, ZTP/P či osobám závislým na pomoci jiné fyzické osoby ve stupni II., III. a IV. Při žádosti je třeba si připravit kopii občanského průkazu nebo pasu a k tomu dokumenty dle své situace. Průkaz ZTP či ZTP/P nebo kartu sociálních systémů sloužící jako průkaz nebo průkaz mimořádných výhod vydaných na základě rozhodnutí Obecního úřadu. Osoba závislá na pomoci jiné fyzické osoby potřebuje Oznámení o přiznání příspěvku na péči nebo rozhodnutí o přiznání příspěvku na péči. Za nezletilé/nesvéprávné osoby žádá o Zvláštní cenový plán jejich zákonný zástupce.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

4 komentáře

  1. pet (neregistrovaný)

    ja mam taky specialni potreby, potrebuji 20 gb da do 499 kc, doziju se??

  2. Jarmila Vlhká (neregistrovaný)

    Defenestraci, na nás si nepřijdou, společně vyženeme ty nenažrané kapitalisty zpět k lopatám!

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *