Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Vodafone ve spolupráci s SledovaniTV.cz spouští mobilní TV. V nabídce najdete 56 kanálů

Vodafone ve spolupráci s SledovaniTV.cz spouští mobilní TV. V nabídce najdete 56 kanálů

Operátor Vodafone dnes představil „vlastní“ řešení pro sledování mobilní televize na platformě Android, iOS a Windows Phone. Technické řešení a provoz služby zajištuje jeden z alternativních poskytovatelů IPTV v ČR, společnost sledovanitv.cz. Vodafone tak nepřináší ani vlastní mobilní aplikaci, ale využívá právě aplikace SledovaniTV.cz, která má například na Google Play okolo 2900 hodnocení s průměrnou známkou 3,2 z 5.

„Spuštěním služby mobilní TV ve spolupráci se společností sledovanitv.cz s.r.o. reagujeme na vysoký nárůst obliby mobilního videa u našich datových uživatelů. Kromě standardního sledování aktuálně vysílaného programu, zákazníkům přinášíme i možnost zpětného přehrání až 7dní zpátky nebo virtuálního videorekordéru pro záznam až 40 hodin programů.“ říká Martin Mikula, manažer produktů pro rezidenční segment ve Vodafonu.

 

Aplikace SledovaniTV.cz, zákazníkům umožní sledovat několik desítek kanálů, u kterých je k dispozici možnost zpětného přehrání až 168 hodin či záznam až 40 hodin na virtuální rekordér. Nejlevnější balíček s názvem Pro všechny vyjde na 59 Kč/měsíc a obsahuje 29 televizních kanálu (více informací). Dražší balíček Pro sportovce obsahuje 13 převážně sportovních stanic a sotjí 115 Kč/měsíc (více informací). Nejdražší balíček Pro rodinu obsahuje 25 stanic a měsíčně vás vyjde na 189 Kč. Ani v jednom z balíčku ale nenajdete stanice společnosti CET 21 s.r.o. (Nova…).

V případě sledování přes datové přenosy se data započítavají do FUP limitu. Během deseti minut sledování se v průměru přenese mezi 60 až 120 MB dat (záleží na kvalitě videa).

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. Vlasta W. (neregistrovaný)

  Cool, takže můžeme na SD vysílání SledovaniTV.cz (protože HD v appkách nejde, to jde jen na jejich předraženém STB) koukat tři a půl hodiny na telku, než dojde standardní 1,5 GB FUP limit na RED LTE. A to samozřejmě jen tam, kde je aspoň HSDPA, protože průměrný datový tok je kolem megabitu za vteřinu :-D Super služba. Za pouhých 59 kaček měsíčně.

 2. Martin P. (neregistrovaný)

  Televize je mrtvý formát a appky do telefonů nebo tabletů nepomohou.

 3. TraxX (neregistrovaný)

  Například mě se to docela hodí. Chápu, že to není pro všechny uživatele to co hledají, ale můj operátor mi dává sledování zdarma k pevnému internetu, tudíž mohu nyní sledovat i bez VPN. Tohle mi ušetří 3kliky :-) Datový balíček mám 25GB (a nejni to nic drahýho). S tím také není problém. A nikdo snad nečeká, že bude na mobilu koukat na TV v řádu hodin… Ještě k té Nově. Pokud vím, tak je tam právní problém ze strany skupiny Nova. Na STB a Smart TV mi Nova jde úplně normálně… Pokud to mají další „nekabeloví“ operátoři, tak buďto na černo nebo našli jak to právně obejít…. Jinak STB za 2K je finančně srovnatelný s jakýmkoliv android boxem od kohokoliv jiného…

 4. LivingLegend (neregistrovaný)

  „Vodafone ve spolupráci s SledovaniTV.cz spouští mobilní TV. V nabídce najdete 56 kanálů“ A pak se clovek vlastne dozvi ze vodafon nic nezpousti ze uz to bezi ze si to musis priplatit a ze te to zere FUP. Takze coze ten vodafon vlastne dela?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel