Domů » Bleskovky » Vodafone k rodinnému tarifu Red+ přidává internet na doma zdarma

Vodafone k rodinnému tarifu Red+ přidává internet na doma zdarma

Rodinný tarif Red+ se čtyřmi neomezenými tarify za jednu cenu bude v březnu ještě výhodnější. Vodafone k němu přidá přenosnou Wi-Fi síť domů i na chalupu zdarma. Celkem 4 neomezené tarify Red+ nabízí operátor ve verzi pro rodiny a malé podnikatele. Základní datový objem je u tarifu Red+ sdílený a správce účtu může snadno nastavit, kolik dat může každá SIM karta měsíčně vyčerpat.

Red+ Business Red+
Neomezené tarify 4 4
Sdílená data 2 GB 3 GB
Roaming až 12 dnů roamingu
Připojení bez kabelu v ceně 4/2 Mbps 8/4 Mbps
Cena řešení 1 499 Kč 1 999 Kč

Přenosná Wi-Fi síť Připojení bez kabelu je jedním z nejoblíbenějších datových produktů Vodafonu. Za cenu tarifu Red+ tak zákazníci nově získají i možnost neomezeně surfovat na internetu doma nebo na chalupě a připojit nejenom chytré telefony, ale i počítače a další zařízení do bezdrátové sítě Wi-Fi. Zákazníci s rodinným tarifem Red+ tak každý měsíc ušetří dalších 399 korun, což  představuje celkovou úsporu 9 576 Kč za dva roky.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments