Sledujte nás na YouTube

Vodafone k rodinnému tarifu Red+ přidává internet na doma zdarma

Rodinný tarif Red+ se čtyřmi neomezenými tarify za jednu cenu bude v březnu ještě výhodnější. Vodafone k němu přidá přenosnou Wi-Fi síť domů i na chalupu zdarma. Celkem 4 neomezené tarify Red+ nabízí operátor ve verzi pro rodiny a malé podnikatele. Základní datový objem je u tarifu Red+ sdílený a správce účtu může snadno nastavit, kolik dat může každá SIM karta měsíčně vyčerpat.

Red+Business Red+
Neomezené tarify44
Sdílená data2 GB3 GB
Roamingaž 12 dnů roamingu
Připojení bez kabelu v ceně4/2 Mbps8/4 Mbps
Cena řešení1 499 Kč1 999 Kč

Přenosná Wi-Fi síť Připojení bez kabelu je jedním z nejoblíbenějších datových produktů Vodafonu. Za cenu tarifu Red+ tak zákazníci nově získají i možnost neomezeně surfovat na internetu doma nebo na chalupě a připojit nejenom chytré telefony, ale i počítače a další zařízení do bezdrátové sítě Wi-Fi. Zákazníci s rodinným tarifem Red+ tak každý měsíc ušetří dalších 399 korun, což  představuje celkovou úsporu 9 576 Kč za dva roky.

Michal Javůrek

Jeden komentář

  1. Jacob (neregistrovaný)

    Hezká reklama :) ne sranda, není náhodou u Red+ za 1499,- Pripojeni bez kabelu+ = 8/4 Mbps stejně jak u firemního Red+?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *