Domů » Články » Red+: Vodafone představil neomezené tarify pro rodiny i menší a střední podnikatele

Red+: Vodafone představil neomezené tarify pro rodiny i menší a střední podnikatele

Vodafone od 1. dubna nabídne nové Red+ tarify pro rodiny. Platí se za jeden tarif, ke kterému jsou v rámci nabídky přiřazeny další tři tarfiy. Základní Red+ tarif obsahuje neomezené volání a SMS do všech sítí + 2 GB dat.

Vodafone od 1. dubna na českém trhu nabídne novinku v podobě neomezených Red+ tarifů pro rodiny. Zákazník zaplatí za jeden neomezený tarif a získává k němu v této ceně tři další neomezené tarify. Základní Red+ tarif obsahuje neomezené volání a SMS do všech sítí a sdílí 2 GB mobilních dat. Pro většinu rodin bude taková nabídka velmi výhodná, avšak základní 2GB FUP bude velmi limitující.

Nejen pro rodiny, ale i pro malé a střední podnikatele

Malí a střední podnikatelé se mohou těšit na speciální variantu sdíleného tarifu Business Red+. I ten nabízí k jednomu neomezenému tarifu tři neomezené tarify zdarma. Firemní zákazníci získají navíc vyšší sdílený datový objem 3 GB a pro práci v zahraničí celkem 12 dnů neomezeného volání, SMS a dohromady 1,2 GB mobilních dat. Neomezené tarify Business Red+ pro zaměstnance nemají žádná věková omezení, zatímco třetí a čtvrtou SIM pro základní Red+ tarif může používat osoba mladší 18 let nebo starší než 60 let.

 

Sdílená data jsou pro rodinu i menší podnikatele jedním z možných úsporných řešení. Správce účtu může kdykoliv upravit rozdělení dat mezi jednotlivé členy a má tak jistotu, že využije skutečně všechna data, která v rámci tarifu Red+ každý měsíc dostane. Sdílená data může každý správce dle potřeby dokupovat až do celkové výše 8 GB.

nefiremní zákazník

firemní zákazník 

Neomezené volání a SMS pro čtyři čísla

Neomezené volání a SMS pro čtyři čísla

1 499 Kč

1 999 Kč

Sdílená data 2 GB

Sdílená data 3 GB + 3krát Vodafone Roaming na den na každé SIM (celkem 12krát), ve vybraných zemích Evropy

Dvojnásobná rychlost s novou službou Připojení bez kabelu+

Vodafone rychle postupuje také s výstavbou 4G LTE sítě ve velkých městech. S rostoucí rychlostí i kapacitou sítě přináší Vodafone také rychlejší připojení domácností i chalup pod názvem Připojení bez kabelu+. Vylepšený tarif nabízí přenosovou rychlost až 8/4 Mbps.

„Dvojnásobná rychlost Připojení bez kabelu+ pokoří v  regionech většinu místních ADSL přípojek,“ uvádí manažer datových služeb Martin Mikula s odkazem na nedávno zveřejněné statistiky serveru Novinky.cz. Uživatelé Připojení bez kabelu+ si navíc mohou vzít modem na chalupu nebo do kanceláře a připojit tam až 36 zařízení do bezdrátové sítě Wi-Fi.

Připojení bez kabelu

Připojení bez kabelu+ 

4/2 Mbps

8/4 Mbps

349 Kč pro stávající zákazníky

399 Kč pro nové zákazníky

449 Kč pro nové i stávající zákazníky

Služba Vodafone Turbo Internet je dostupná již pro více než 96 % české populace, z hlediska území to představuje pokrytí více než 84 %. Samotné LTE sítě Vodafonu pokrývají 53 % populace a 73 % území České republiky.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Pro ty,kteří využívají denně aktivně roaming je tento operátor od června kničemu. My musíme odejít bohužel k TM, ten snad nechá všeobecné podmínky stejné a nebude chtít 60Kč za den…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).