Sledujte nás na YouTube

Vivo X5 Max bude představen 10. prosince: Oppo R5 přijde o titul nejtenčího telefonu

Společnost Vivo rozeslala pozvánky na akci, která se odehraje 10. prosince. Představí na něm nového rekordmana v kategorii tloušťka smartphonu, telefon Vivo X5 Max. Tento titul aktuálně drží s 4,85 mm telefon Oppo R5, Vivo však půjde ještě níže.

  

Bohužel jeho skutečná tloušťka je stále neznámá, certifikace TENAA uvádí rozměry 153,9 × 78 × 4,75 mm, snímky zařízení v konfrontaci s šuplerou však ukazují ještě o jeden milimetr méně. Tak jako tak to Vivo na prvenství stačit bude, ačkoliv bude decentně poskvrněné vystouplou čočkou fotoaparátu, tento prvek však Oppo R5 obsahuje také.

  

Ostatní parametry zahrnují 5,5“ Full HD displej, osmijádrový procesor od MediaTeku taktovaný na 1,7 GHz, 2 GB RAM a 16GB vnitřní úložiště. Dvojice fotoaparátů bude schopná pořizovat snímky v maximálním rozlišení 13, respektive 5 megapixelů. Operační systémem bude Android ve verzi 4.4.4. Dostupnost se patrně omezí pouze na území Číny, případně okolních asijských států. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *