TOPlist

Vivo X Fold+ pomalu klepe na dveře. Jaká přinese vylepšení?

vivo x fold red colors

Společnost Vivo se chystá vylepšit svoji skládačku X Fold z dubna letošního roku. Připravovaný smartphone Vivo X Fold+ (dříve se o něm spekulovalo jako o X Fold S) přinese několik zajímavých vylepšení uvnitř, ale oslní i novou červenou barvou.

vivo x fold red lifestyle

Tvar by měl zůstat stejný, avšak v útrobách máme najít dvě příjemné novinky. Tou první je větší akumulátor s kapacitou 4 730 mAh a podporou rychlého 80W nabíjení. Druhou je nasazení novějšího čipsetu Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. To ostatně potvrzuje i benchmark AnTuTu, v němž dosud nepředstavený telefon s označením V2229A získal působivých 1 100 438 bodů (nejvíce ze všech ohebných mobilů). Benchmark také prozradil, že Vivo X Fold+ bude disponovat 12 GB RAM i 512GB úložištěm a poběží na Androidu 12.

Vivo X Fold AnTuTu

Zbytek výbavy zůstane pravděpodobně identický s dubnovým modelem. Očekávat tak můžeme 8,03″ displej uvnitř a 6,53″ venku, v obou případech s podporou 120Hz obnovovací frekvence. Zařízení by mělo rovněž oslnit silnou sestavou fotoaparátů s puncem značky Zeiss.

Kdy bude očekáváná novinka přesně představena, v tuto chvíli nevíme, nicméně premiéra je na spadnutí.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku