TOPlist

Vivo X Fold S: nová skládačka přinese větší baterii i rychlejší nabíjení

vivo x fold dojmy recenze

Od oficiálního odhalení skládačky Vivo X Fold uběhlo teprve pár měsíců a čínský výrobce už podle všeho pracuje na vylepšeném nástupci s označením Vivo X Fold S. První zprávy o tomto telefonu přišly už dříve, ale až nyní máme díky Digital Chat Station k dispozici i údajné specifikace.

Co z úniku můžeme vyvodit, pokud se zakládá na pravdě? Žádná revoluce se konat nebude a vylepšení budou pouze kosmetická. Novinka bude vybavena čipsetem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 a baterií s kapacitou 4 700 mAh (Vivo X Fold má 4 600 mAh).

vivo x fold dojmy 03
Vivo X Fold

Výkonnější bude také 80W nabíjení pomocí kabelu (původně 66 W). Kromě těchto tří drobností se ale dočkáme prakticky totožného smartphonu. K oficiálnímu odhalení má dojít již velmi brzy. Je však celkem netradiční, že nástupce uvidíme už po několika měsících. Otázkou zůstává, jestli se nový model dostane i do zahraničí, nebo bude stejně jako aktuální X Fold určen pouze pro čínský trh.

Autor článku Adam Bělunek
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Kapitoly článku