Page Speed.Live Website Performance Monitoring

Domů » Bleskovky » Jak to vidí komunita? Atraktivní koncept iPhone 8 s iOS 11 na videu

Jak to vidí komunita? Atraktivní koncept iPhone 8 s iOS 11 na videu

Dnešní den patří Applu a jeho novinkám. Netrpělivě vyhlížená je nová verze systému iOS 11, jejíž finální verze by měla být dostupná na podzim společně s novým iPhone 8. Zatímco v případě iOS 11 budeme mít o novinkách jasno už dnes večer, v případě nového iPhonu si budeme muset počkat do září.

Takto by měl vypadat iPhone 8

Komunita ale nelení a čekání na oficiální premiéru si krátí tvorbou nejrůznějších konceptových videí a renderů. Ty od designera Guilherma Schasiepena jsou ale opravdu povedené, proto se s vámi o ně podělíme. Autor video i obrázky vytvořil na základě doposud zveřejněných informací a my věříme, že design iPhonu 8 z přiložených renderů bude mít k finálnímu vzhledu velice blízko. A tajně doufáme, že se Applu skutečně povede čtečku otisků prstů integrovat přímo do zobrazovacího panelu.Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martinshaman
Uživatel
Martinshaman

Hezký Apple S8 :-D

Jan
Anonym
Jan

Už vidím jak budou všichni zklamáni až to uvedou v září. Opět bude nudná placka ala iphone 7 a nic nového ani revolučního.

uni
Uživatel
uni

Asi jako 3500 nových Android přístrojů tohoto roku (tedy všechny, pokud se náhodou LG V30 nestane realitou) a jednoho s WM? Ano, rok zklamání, opět:)

Iii
Anonym
Iii

Uni, zkus oplachovat prirozeni vlaznou vodou, mozna ti to pomuze.

Jj
Anonym
Jj

????????, obávám se že mu už nepomůže ani svěcená ????????

DeX.DC
Anonym
DeX.DC

Pekny koncept, ale me osobne by se vice libila ta spodni brada vetsi. Reproduktor by se tam vlezl a taky by se to lepe drzelo pri foceni. Jinak OK

beckett
Uživatel
beckett

este odstranit tu hornu listu a je to moderny smartphone buducnosti ako si ho predstavujem. cisty, prakticky dizajn