Domů » Bleskovky » Jak to vidí komunita? Atraktivní koncept iPhone 8 s iOS 11 na videu

Jak to vidí komunita? Atraktivní koncept iPhone 8 s iOS 11 na videu

Dnešní den patří Applu a jeho novinkám. Netrpělivě vyhlížená je nová verze systému iOS 11, jejíž finální verze by měla být dostupná na podzim společně s novým iPhone 8. Zatímco v případě iOS 11 budeme mít o novinkách jasno už dnes večer, v případě nového iPhonu si budeme muset počkat do září.

Takto by měl vypadat iPhone 8

Komunita ale nelení a čekání na oficiální premiéru si krátí tvorbou nejrůznějších konceptových videí a renderů. Ty od designera Guilherma Schasiepena jsou ale opravdu povedené, proto se s vámi o ně podělíme. Autor video i obrázky vytvořil na základě doposud zveřejněných informací a my věříme, že design iPhonu 8 z přiložených renderů bude mít k finálnímu vzhledu velice blízko. A tajně doufáme, že se Applu skutečně povede čtečku otisků prstů integrovat přímo do zobrazovacího panelu.

iPhone 8 + iOS 11 - Introducing - Apple

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. Hezký Apple S8 :-D

  • Už vidím jak budou všichni zklamáni až to uvedou v září. Opět bude nudná placka ala iphone 7 a nic nového ani revolučního.

   • Asi jako 3500 nových Android přístrojů tohoto roku (tedy všechny, pokud se náhodou LG V30 nestane realitou) a jednoho s WM? Ano, rok zklamání, opět:)

   • Uni, zkus oplachovat prirozeni vlaznou vodou, mozna ti to pomuze.

   • ????????, obávám se že mu už nepomůže ani svěcená ????????

 2. Pekny koncept, ale me osobne by se vice libila ta spodni brada vetsi. Reproduktor by se tam vlezl a taky by se to lepe drzelo pri foceni. Jinak OK

 3. este odstranit tu hornu listu a je to moderny smartphone buducnosti ako si ho predstavujem. cisty, prakticky dizajn

 4. Takto urcite vypadat nebude. Predevsim ten nesmyslny a neprakticky bezokrajovy design dole a prakticky taky nahore Apple nikdy nevypusti. Tohle je naprosto nepouzitelne.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).