Vernee Thor E míří na MWC: tenké tělo a 5020mAh baterie

Za čtyři dny čínská značka Vernee v Barceloně představí řadu nových smarphonů v čele s vlajkovými modely Apollo 2 & Mars Pro (informovali jsme zde). Kromě toho se zde dočkáme představení modelu Thor E, který má lákat na kompaktní tělo a dlouhou výdrž na jedno nabití. Na tuto skutečnost výrobce upozornil na svém Twitteru.

vernee_thor_e

Hmotnost smartphonu má být 149 gramů a tloušťka příjemných 8,2 mm. Rozhodně jsme tedy zvědaví na samotný produkt, jelikož kapacita baterie je skutečně nadprůměrná. Jak prozrazuje tato prezentace výrobce, dočkat bychom se měli ještě modelu Thor Plus s 6050mAh baterií a tělem tenkým 7,9 mm. Tisková konference je naplánována na pondělí 27. února od 9:00 ráno.

xiaomi-beryko-mwc

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentáře

 1. Martin (neregistrovaný)

  Takovou baterii bych uvítal i u LG G6 a u S8.

 2. luky (neregistrovaný)

  Jsem zvědavý na konkrétní rozměry, které se skrývají za popisem „kompaktní“. Já sázím na >5″. Ach jo.. Něco ve střední třídě,co by vypadalo jako MOTO X první generace, ale s SD kartou a slušnou baterii by nebylo?

  • Petr (neregistrovaný)

   Dobře jsou asusy a některé mají i 4000mAh baterií, v činu nemám příliš důvěru a v případě reklamace to nekam posílat….Radši koupím mobil tady v ČR.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *