Domů » Bleskovky » Vernee chystá bestii s 8 GB RAM a další 4 smartphony. Premiéra na MWC

Vernee chystá bestii s 8 GB RAM a další 4 smartphony. Premiéra na MWC

Možná, že některým z vás značka Vernee až tolik neříká. Není divu, vždyť o tomto čínském výrobci chytrých telefonů se začalo mluvit až začátkem roku 2016; ostatně my jsme již stihli otestovat model Mars, který na nás udělal velmi dobrý dojem.

Pro letošní rok si však společnost připravila několik modelů, které bude postupem roku 2017 uvádět na trh. Byť máme v současné době o chystaných telefonech pouze kusé informace, bude se rozhodně na co těšit. Některé z novinek by se měly objevit už na konci tohoto měsíce na Mobile World Congressu v Barceloně.

verneemwc

Vernee Apollo 2: 8 GB RAM a premiéra v Barceloně

Jeho předchůdce, tedy původní model Apollo, se začal prodávat v prosinci minulého roku a rozhodně se dá říci, že se jedná o velmi povedený telefon. Jeho nástupce však má být ještě lepší. Podle prvotních spekulací by se o jeho chod měl starat procesor Helio X30, který je vyroben 10nm technologií. K dostání by měl být ve dvou variantách, 6 GB RAM/64 GB int. pamětí a vyšší s celkem 8 GB RAM a 128GB interní pamětí.

apollo2

Vernee Mars Pro

Pokud jste měli v ruce Vernee Mars, možná vás napadlo, že je hodně podobný iPhonu. Tedy hlavně při pohledu na záda telefonu. Kterému zařízení bude podobný Vernee Mars Pro, se zatím můžeme jen dohadovat. Z dostupných informací je zatím jasné pouze to, že by měl mít chipset Helio P25 a paměť RAM by měla dosáhnout úctyhodné velikosti 6 GB.

Vernee Apollo X

Dle dostupných informací by prodej tohoto modelu měl začít již zhruba za měsíc. Zatím se ví pouze to, že telefon bude obsluhovat desetijádrový procesor Helio X30. Rozhodně však potěší skutečnost, že telefon bude mít Android 7 Nougat. Více se o této novince dozvíte v našem samostatném článku.

Vernee Thor E

Novinka verze Thor ponese název Thor E. Podle posledních spekulací bude 8,2 mm tenký a měl by dosáhnout hmotnosti 149 gramů, což jsou velmi krásné hodnoty, když vezmeme v úvahu velikost baterie, která by měla mít kapacitu báječných 5020 mAH. Přední straně by měl dominovat displej o velikosti 5ti palců. Na trhu by se měl objevit již v dubnu tohoto roku. 

thore

Vernee Thor Plus

Další variantou nesoucí název severského boha hromů a deště bude Vernee Thor Plus. Prodávat by se dle vyjádření výrobce měl začít již květnu, avšak bližší specifikace bychom zatím hledali marně. Ví se pouze to, že jeho tloušťka dosáhne hodnoty 7,9 mm, což je ještě méně, než u Thor E verze. Vzhledem k malé tloušťce se jeví baterie o velikosti 6050 mAH, kterou by měl obsahovat, téměř jako sci-fi, nicméně dle výrobce tomu tak skutečně bude.

thorplus

Ondřej Miláček

4 komentářů

  1. Na co mi bude v telefonu 8gb, když ani pulku na pc nevyužiju a v mobilu tuplem ani 1gb XD

    • No v PC tu RAM aspoň můžeš využít, když browser bude chtít 2GB, tak ji dostane. U Androidu ne…

  2. Aneb cim vic prouzku… :-)

  3. Vlastním již několik měsíců Vernee Apollo Lite a jsem spokojen :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).