Domů » Bleskovky » Vernee Thor dostává aktualizaci na Android 7.0 Nougat

Vernee Thor dostává aktualizaci na Android 7.0 Nougat

Pro majitele smartphonu Vernee Thor máme dobrou zprávu. Výrobce nyní začal uvolňovat aktualizaci na Android 7.0 Nougat. Podle tiskového oddělení značky se jedná o vůbec první smartphone s čipem MediaTek MT6753, který sedmičkový Android dostane.

Model Thor byl také vůbec prvním telefonem, který značka Vernee loni uvedla na trh; stalo se tak v dubnu 2016. Od této doby výrobce vydal celkem 6 OTA aktualizací, a symbolická sedmá nyní přichází s Nougatem. Update byl uvolněn dnes, nicméně balíček je distribuován ve vlnách a pokud vám ještě nepřišla notifikace o dostupnosti aktualizace, nezoufejte a zkuste vyčkat maximálně do zítřejšího dne.

Vernee Thor se dočkal aktualizace na Android 7.0
Vernee Thor se dočkal aktualizace na Android 7.0

Značka Vernee se letos objeví také Mobile World Congressu v Barceloně, kde představí několik nových smartphonů, přičemž nejvýkonnější model Apollo 2 má lákat na lehce zbytečných 8 GB RAM (více informací). Podle dostupných informací by se o jeho chod měl starat procesor Helio X30, který je vyroben 10nm technologií. K dostání by měl být ve dvou variantách, 6 GB RAM/64 GB int. pamětí a vyšší s celkem 8 GB RAM a 128GB interní pamětí.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Ale neposlou ho z HK skladu do Ceske republiky

  2. Jeden kousek jsem měl na vyzkoušení a za ty peníze velmi dobrý telefon, hromada RAM, 720 pixelů (víc jsem nechtěl kvůli výdrži), baterka akorát. Měl jedinou chybičku a vlastně právě kvůli tomu jsem to zkoušel. GPS má trochu horší citlivost. Pokud se telefon používá pro navigaci v autě, pak není problém, funguje to stejně dobře jak jiné telefony, ale pokud s tím chcete hrát Pokemony, tak to je při té rychlosti chůze horší a panáček kličkuje. Nic tragického, ale „požitek“ ze hry to trochu asi kazí. Takže dětem jsem to nepořídil, ale kolegyně je s telefonem po dvou měsících spokojená.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).